gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etsiz Çiğ Köfte Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Etsiz Çiğ Köfte Nasıl Yapılır bana etsiz çiğ köftenin tarifini verecek arkadaş var mı burada?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Etsiz Çiğ Köfte Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiğ köfte!

çiğ köfte!

Kullanılan Malzemeler : 2 su bardağı bulgur 250 gr. yağsız kıyma 1 adet soğan 1 çorba kaşığı salça marul yaprakları kimyon karabiber kırmızıbiber tuz Yemeğin Mevsimi : Her Mevsim Yanında yenebilecek tavsiye yemekler : Kaç Kişilik : 6 Tarifi : Soğanı rendeleyin. Bulgur, salça, rendelenmiş soğan ve baharatları bir kapta karıştırıp iyice yoğurun. Köfte harcına avuçlarınız ve parmaklarınız...
  2. Dalyan köfte nasıl yapılır tarifi

Dalyan köfte nasıl yapılır tarifi

Merhaba kızlar bana lütfen Dalyan köfte nasıl yapılır tarifini benimle paylaşabilecek, bu işte usta ve " yediğinizde ellerinizi yersiniz " tarzında kendine güvenen bir kişinin bu tarifi tam yapmasını rica ediyorum.
  3. En iyi çiğ köfte nasıl yapılır

En iyi çiğ köfte nasıl yapılır

En iyi çiğ köfte nasıl yapılır / Akşama misafirlerimiz var ve çiğköfte yapacaz acaba En iyi çiğ köfte nasıl yapılır urfalı arkadaşlar burda mı :)
  4. Etsiz çiğ köfte nasıl yapılır ? Resimli örnek var mı ?

Etsiz çiğ köfte nasıl yapılır ? Resimli örnek var mı ?

Biriniz bana etsiz çiğköftenin resimli olarak nasıl yapıldığını anlatabilir mi lütfen. Canım çekti yahu :)
  5. Resimli Etsiz Çiğ Köfte Tarifi

Resimli Etsiz Çiğ Köfte Tarifi

Etsiz Çiğ Köfte Tarifi Resimli Etsiz Çiğ Köfte yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benim de en sevdiğim lezzetlerin başında gelen etsiz çiğ köfte tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Güney Doğu'nun meşhur lezzetlerinden biri olan etsiz çiğ köfte yapılşı için buyrun lütfen; Etsiz Çiğ Köfte için gerekli olan malzemeler 500 gr. çiğ köftelik bulgur 2 adet büyük soğan 5 diş sarımsak 2...

Sayfayı Paylaş