gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Eurovision'da İlk kostümlü Provamız

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

yüksek sadakat kostümlü provası eurovision, provası, hakkında bilgi, yüksek sadakat, eurovision yüksek sadakat provaları hakkında detaylı bilgi burada

İlk kostümlü provamız bugün meleklerim bakarsınız ilk sırada yer alır bu sene biz kazanırız..

56. Eurovision Şarkı Yarışması’nın resmi açılışı Düsseldorf’daki Tonhalle Kültür Merkezi’nde gerçekleşti

Düsseldorf Büyükşehir Belediye Başkanı Dirk Elbers’in verdiği resepsiyonda 43 ülkenin temsilcileri ve sanatçıları bir araya geldi. Kırmızı halı üzerinden geçen sanatçılar, hayranlarını selamlayarak gazetecilere poz verdi.
    Eurovision haftası boyunca büyük ilgi gören Yüksek Sadakat, resepsiyon boyunca çok sayıda röportaj yaptı. Resmi açılışı yapılan Eurovision 2011 Şarkı Yarışması’nda Yüksek Sadakat’in katılacağı ilk yarı final 10 Mayıs Salı akşamı yapılacak. Yüksek Sadakat’in finallerde giyeceği kostümler de Almanya’ya ulaştı. Grup, kostümlü ilk provasını bugün yapacak.

GREY bunu beğendi.
Eurovision'da İlk kostümlü Provamız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve Tarkan Eurovision'da

Ve Tarkan Eurovision'da

Çok doğru bi karar bence inşallah 2010 1. oluruz:) TRT yetkilileri prensipte anlaştıkları Tarkan'a, 2010 Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmesini önerdi Hadise'nin "Düm Tek Tek" adlı parçası ile 4'üncü olan Türkiye'yi bu yıl Tarkan temsil edecek. 2010 Eurovision için perşembe günü TRT yetkilileri ile prensipte anlaştığı belirtilen Tarkan, Eurovision'un yanı sıra TRT ile sıkı...
  2. Eurovision'dan Elendik

Eurovision'dan Elendik

eurovisiondan elendik Eurovision , şarkı yarışması, final, elendik, yarı final, yüksek sadakat yarı finalde elendi haberleri burada Hanımlar finale bile kalamadık yarı finalde elendik..birde o klipte ki kadın ayagıyla ne yapıyordu ben orasını hiç anlamış ta değilim ya hadi neyse.. Yüksek sadakat elendi. Eurovision 2011 yarı final gösterilerinin ardından yapılan puanlama ile Türkiye Yüksek...
  3. Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu

Nihat doğan eurovision'dan elendiğimizi duyduuu

nihat doğan eurovision nihat doğan, eurovision, eleme, 2011 yüksek sadakat evet arkadaşlarrve ve veee nihat doğannn eurovision'dan elendiğimizi duyduuu:uhu: Bizzat kendim gittim ropörtajj yaptımm çok üzgündüü ben ülkemi size emannet ettimm bebek gibi bakın sarın dedim ama sizz bakamdınız dedi çok mahçup oldum utandım :utan: yerin dibine girdimmmmmmmmm:uhu: İşte şimdi size o röpörtajı...
  4. Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

Aslında bu konuyu anket olarak yazacaktım ama, düşündüm konu olarak açmaya karar verdim. Ön yargılı olmamak adına öncelikle Can Bonomo'yu araştırdım. E araştırmak zorunda kaldım, zira daha önceden hiç bir şekilde ne adını ne şanını duymuş değildim. Yinede araştırayım, yaptığı müzik türünü bir dinleyeyim, belkide adam iyi söylüyordur, TRT seçmiş ise vardır bir bildiği dedim ve dinledim......

Sayfayı Paylaş