Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor
evet kızlar şimdi size güzel bir soru hatta tartışmaya açık bir konu buldum :D:D

stes_kadin-cf.jpg

temizlik1-5279-391.jpg

Ev hanımı mı olmak zor yoksa hem iş kadını olup hem ev hanımı olmak mı :D:D

hadi bakalım herkez kendi fikrini sölesin hatta ilk yorum benden olsun :)
ben kendimi adıma konuşacak olursam ben çalışan bir bayanım hem iş hem ev gerçekten zor :) akşama kadar 100 tane insan ile uğraş bide eve git evin işi ile uğraş çocuk varsa bu daha da zor çocuğuna vakit ayırman gerekiyor, eşine vakit ayırman gerekiyor oooo bir sürü iş :D:D onları yaparken bide kendinizi unutuveriyorsunuz.

abi bence hem iş kadını olmak çokkk çokkkk zor :hıms:

peki ya sizce :)

bence hem is hem ev hanimligi yapmak cok zor ama eyer cok cocuklu ev hanimi iseniz bu hepsinden zor...
hic dinlenmeye zaman kalmiyor. Cok cocuklu derken üc ve üzeri olanlar...
en güzeli iki yada üc kisili bir ailede ev hanimi olmak...bebis, kocis ve ev hanimi ....
ipatla

hahaha dimi yaaa o kadar çocukla kim uğraşcak insan birazda kendine zaman ayırmak istiyor ben o kadar çocuklu bir bayan olsam ozaman çalışmaz evde ev hanımlığı yapardım heralde :D:D

Bence kadın olmak zor :D:D:D:D Ev hanımı ve iş kadını arasında seçim yapacak olursan, her ikiside zor. Şayet iş kadınıysan, akşam ev işide oluyor ama sadece ev hanımıysan evin işi hiç bitmiyor mesai 7 gün 24 saat oluyor :) Yani dediğim gibi kısacası: kadın olmak zor be kardeşim :)

doğru adminim kadının kökten kadın olması zor :D:D ev,iş,çocuk,yemek,bulaşık,çamaşır, koca oooo say say bitmez valla :D:D erkeklerin tuzu kuru ye iç yat :D:D

Kadın çalışınca zorluk derecesi artıyor ama buna yardımcı bir eş olması lazmki iş kolaylaşsın:)İş bölümü denen bişey var kızlar:)ohh yatsın herseyı ayagına istesin bişeye yardm etmesin oldumu şimdi bu:)

Geri