gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

evet kızlar şimdi size güzel bir soru hatta tartışmaya açık bir konu buldum :D:D [​IMG]

Ev hanımı mı olmak zor yoksa hem iş kadını olup hem ev hanımı olmak mı :D:D

hadi bakalım herkez kendi fikrini sölesin hatta ilk yorum benden olsun :)
    ben kendimi adıma konuşacak olursam ben çalışan bir bayanım hem iş hem ev gerçekten zor :) akşama kadar 100 tane insan ile uğraş bide eve git evin işi ile uğraş çocuk varsa bu daha da zor çocuğuna vakit ayırman gerekiyor, eşine vakit ayırman gerekiyor oooo bir sürü iş :D:D onları yaparken bide kendinizi unutuveriyorsunuz.

abi bence hem iş kadını olmak çokkk çokkkk zor :hıms:

peki ya sizce :)

duygu55 bunu beğendi.
  2. cücük

cücük Forum Okuru

bence hem is hem ev hanimligi yapmak cok zor ama eyer cok cocuklu ev hanimi iseniz bu hepsinden zor... hic dinlenmeye zaman kalmiyor. Cok cocuklu derken üc ve üzeri olanlar...
    en güzeli iki yada üc kisili bir ailede ev hanimi olmak...bebis, kocis ve ev hanimi ....
    ipatla

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha dimi yaaa o kadar çocukla kim uğraşcak insan birazda kendine zaman ayırmak istiyor ben o kadar çocuklu bir bayan olsam ozaman çalışmaz evde ev hanımlığı yapardım heralde :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence kadın olmak zor :D:D:D:D Ev hanımı ve iş kadını arasında seçim yapacak olursan, her ikiside zor. Şayet iş kadınıysan, akşam ev işide oluyor ama sadece ev hanımıysan evin işi hiç bitmiyor mesai 7 gün 24 saat oluyor :) Yani dediğim gibi kısacası: kadın olmak zor be kardeşim :)

melekinci ve ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    doğru adminim kadının kökten kadın olması zor :D:D ev,iş,çocuk,yemek,bulaşık,çamaşır, koca oooo say say bitmez valla :D:D erkeklerin tuzu kuru ye iç yat :D:D

melekinci bunu beğendi.
  6. prensesh

prensesh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ikisininde ayrı ayrı zorlugu var:)

7. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Hem ev hanımı hem iş kadını olmak brlikte daha zor

8. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kadın çalışınca zorluk derecesi artıyor ama buna yardımcı bir eş olması lazmki iş kolaylaşsın:)İş bölümü denen bişey var kızlar:)ohh yatsın herseyı ayagına istesin bişeye yardm etmesin oldumu şimdi bu:)

9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çalışan kadın elbette zor çünkü hem iş kadını hemde ev kadını oluyor malesef bide çocuk varsa dahada zor .

duygu55 bunu beğendi.
  10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

:42: bu ödevim ama bana sorarsanız hem ev hanımı hem de çalışmak çok zor iş

Ev Hanımı Mı hem ev hem İş Kadnımı olmak zor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

ev hanımlığı meslek midir ev hanımlığı bir meslek midir son zamanlarda kafamı kurcalayan bir konu yada büyüdügüm için biraz daha evliliğe yakınlastıkça düşünmeye basladıgım bir konu diyebilirim.Sadece benim kafamı kurcalayan mı yoksa kimbilir daha binlerce kadını ilgilendiren bir konumu??? evet bayanlar evli bekar genç yaşlı ev hanımı iş hanımı herkesi ilgilendiren bir konu bu. Evet...
  2. evin hem kadını hem erkeği....

evin hem kadını hem erkeği....

:sinirli: ne kadar zor ya evin hem erkeği hemde kadını olmak ve bu arada hem anneyim hemde baba. çok zor işim ama ne yapayım hep sabır sabır diyorum bu çilenin bitmesine daha 2.5 yıl var çok zorrrr ya.beni tanıyanlar bilirler eşimin işi nedeniyle ayrıyız ailemle aynı yerde oturuyoruz fakat evlerimiz ayrı.eşi insanın herseyi ya burda ailemde olsa sizin anlayacağınız kalabalığın içinde...
  3. Ev hanımı olmak..

Ev hanımı olmak..

kızlar var mısınız birleşmeye:ıslık:
  4. Hem Serinletici Hem Lezzetli Ice Tea Evde Nasıl Yapılır ?

Hem Serinletici Hem Lezzetli Ice Tea Evde Nasıl Yapılır ?

Evde İce Tea Yapımı İce Tea Nasıl Yapılır Bu sıcaklarda dışardan satın aldığımız limonataların aynısını evde yapabileceğimizi, aynı lezzeti yakalayabileceğimizi daha önceden sizlere anlatmıştık melekler :) Asitli içeceklerden ziyade tavsiye ettiğimiz meyve suları ve limonata dışında bu kez evde ice tea yapımı hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Hem serinletici hem de lezzetli bu serin...
  5. kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha...

Sayfayı Paylaş