gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde Acıka Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde Acıka Yapımı nasıl olur kızlar bana acıka tarifini verin evde yapacam ve acemiyim ben :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Acıka Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acıkmış

Acıkmış

Bir baskasini acikmis görmek , iyiye yorumlanmaz. Kendisini acikmis görmek, servetini kaybedecegine delildir. Bazi tabircilere göre ise, aksidir. Karnini acikmis gören bir derdi atmis ve ondan kurtulmus demektir. Salimi'ye göre, karin acikmasi yeni bir is, yeni bir servettir.
  2. evde saçınıza bakım yapın !

evde saçınıza bakım yapın !

Yıpranmış saçlarınızı güçlendirmek, rengi solmuş saçlarınıza canlılık katmak istiyorsanız evde saç bakımı önerilerimize göz atın! Tamamı bitkisel malzemelerden hazırlanmış bitkisel saç bakım maskeleri... Parlak Saçlar için Bakım Maskesi Malzemeler, 1 adet portakal 1 çorba kaşığı süzme bal 1-2 damla sandal ağacı yağı Hazırlanışı, Tüm malzemeleri cam bir kâsede karıştırın. Saç...
  3. Resimli Evde Acıka Yapımı Tarifi

Resimli Evde Acıka Yapımı Tarifi

Evde Acıka Yapımı Evde Acıka Yapımı Tarifi Acıka yapacam ve evde yapacağım diyen misafirimiz ve siz Melek'lerimiz için bu sayfamızda acıka tarifini sunuyoruz arkadaşlarım. Malzemeler: 4 yemek kaşığı biber salçası 4 yemek kaşığı domates salçası 2 diş sarımsak 6 yemek kaşığı galeta unu 2 kibrit kutusu beyaz peynir Pul biber, tuz Maydonoz Sıvıyağ Evde Acıkanın Hazırlanışı: Biber...
  4. Eviniz için ağaç yapın:)

Eviniz için ağaç yapın:)

ağaç yapımı Yılbaşı ağacı örnekleri yılbaşına daha var ama bu ağaç çeşitlerini gördüğümde sizinle paylaşmadan edemdim. Hem el yapımı ağaçları sadece yılbaşı için değil her zaman kullanabilirsiniz meleklerim.
  5. Ev yapımı aseton tarifi

Ev yapımı aseton tarifi

Asetonunuz bitti ve ojenizi acilen çıkarmanız gerekli. Bunun için 5 farklı yöntem bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de kolonya ile oje çıkarma. Gerekli malzemeler; Kolonya, Tabak, Bir miktar pamuk. Öncelikle kolonyadan bir miktar tırnaklarımızı kaplayacak yükseklikte tabağa koyuyoruz. Tüm tırnaklarımızı kolonyada 3-4 dk beklettikten sonra yine limonlu pamuk yardımıyla ojeyi çıkartıyoruz....

Sayfayı Paylaş