gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde Ekmek Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde Ekmek Yapımı Merhaba bayanlar sizden Evde Ekmek Yapımı tarifini rica ediyorum evde ekmeğini kendi yapanlar bende sizden biri olmak istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Ekmek Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Evde Ekmek Yapımı

Resimli Evde Ekmek Yapımı

Evde Ekmek Yapımı Resimli Resimli Evde Ekmek Yapımı Ekmeğimi kendim yapmak istiyorum diyen Melek'lerimiz ve siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizlere evde ekmek tarifini sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Malzemeler 1 kg. (8-9 bardak) un. 1/2 bardak açma payı un. 50 gr. (2 yemek kaşığı tepeleme) yaş maya. 1/2 bardak ılık su. 1 yemek kaşığı silme tuz. 1 yemek kaşığı...
  2. Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba kızlar evde ekmeğini kendi yapan var mı nasıl yapılıyor evde ekmek eşim bana ekmek yapma makinası da almış ama bilmiyorum işte:S Ev Yapımı Ekmek Tarifi bilenler lütfen bana da yapılışını yazın.
  3. Sandviç Ekmeği Yapımı

Sandviç Ekmeği Yapımı

Bu konu;sandvinç ekmeği yapımı hakkında bilgi vermektedir. Melekler! Sosisli,peynirlisi ve sucuklusu ve daha bir çok çeşidiyle, gerek çocuklarımızın, gerekse bizlerin severek yediğimiz sandvinç hazırlarken, sandvinç ekmeğini çoğunlukla marketlerden alırız.Ama ben kendi sandvinç ekmeğimi kendim yaparım deyipte sandviç ekmeği nasıl yapılır bilmeyen meleklerimiz için,sandvinç ekmeği yapımını...
  4. Ramazan Bayramı İçin Ev Yapımı Ekmek Kadayıfı

Ramazan Bayramı İçin Ev Yapımı Ekmek Kadayıfı

ev yapımı ekmek kadayıfı ramazan bayramı tatlı tarifleri bayram tatlıları Sevgili melekler, ramazan bayramı için evlerimizde yapılan en büyük hazırlık tatlı çeşitleridir. Gelecek misafirler için gün evvelinden başlanarak yapılan bu tariflerin içinde ev yapımı ekmek kadayıfı da bulunur. Eğer siz de bu tarifi evinizde uygulamak isterseniz, işte ev yapımı ekmek kadayıfı tarifi burada......
  5. Bayat Ekmeklerinizden Künefe Yapın !

Bayat Ekmeklerinizden Künefe Yapın !

bayat ekmekten künefe nasıl yapılır,bayat ekmeklerden tatlı nasıl yapılır,bayat ekmelerden neler yapılır,künefeyi bayat ekmekten yapın,bayat ekmekten tarifler, 1 adet bütün bayat ekmek 250 gram tuzsuz beyaz peynir veya 1 paket dil peyniri 100 gram tereyağı Şerbet için: 2 su bardağı tozşeker Bir buçuk su bardağı su 1-2 damla limon suyu 1 çay kaşığı rendelenmiş limon kabuğu Süslemek için:...

Sayfayı Paylaş