gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

evde fön nasıl çekilir

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fön nasıl çekilir saça fön nasıl çekilir düz erkek erkek Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız , aynı şeyi biz denemeyekalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor . Bunda şaşacak bir şey yok .Her işin bir tekniği var.İşte adım adım evde fön çekme. 1.Adım:
    Saçı 3-4 bölüme ayırın .Her bölümü , kendi etrafında burun , klipslerle başınızı sabitleyin . Bu tutamlar fön çekerken diğer tellere karışmaz , böylece saçınızı parti parti şekle sokabilirsiniz .
    2.Adım:
    Bölümleri öyle bir sabitleyin ki saçı açtığınızda tam dibinden fön çekebilirsiniz .
    3.Adım:
    Parlak olması için her bukleye tek tek fön çekim . Fönü , her zaman yukarıdan aşağıya doğru ve dipten uçlara doğru tutun . Fönünüz 45 derecelik bir açıda olsun ki teller dağılmadan dış yüzey yatışsın ve parlasın .
    4.Adım:
    Uçların güzel görünmesi için tutamları fırçaya sarın , iç ve dış taraftan fön çekin , boşaltın . Her tutamda bu işlemi tekrarlayın
    5.Adım:
    Fön sırasında , her bukleyi dipten başla¤¤¤¤¤ aşağıya doğru çekiştirin . Böylece düz ve ipeksi bir görünüm elde edersiniz
    6.Adım:
    Şeklini koruması için saçınız tam olarak kuruyana kadar tara¤¤¤¤¤ fön çekin .

evde fön nasıl çekilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Fön Nasıl Çekilir

Evde Fön Nasıl Çekilir

erkek saçına fön nasıl çekilir fön nasıl çekilir erkek video saç saçına çekme Kızlar hemen hemen hepimiz saçımızı düzleştirmeyi biliyordur...Yada biz yapmasakta evde saçımızı düzleştirmemize yardımcı birileri mutlaka vardır...Şimdi saçına evde fön çekmeyi bilmeyenler için evde saçınıza nasıl fön çekersiniz kısaca anlatıyorum... Saçlarınızı iki kere avucunuzun ortası kadar şampuanla...
  2. İtinayla Saç yıkanır ve fön çekilir

İtinayla Saç yıkanır ve fön çekilir

Saç nasıl yıkanmalı ? İmkanlar dahilinde tabiki sizler evlerinizden, banyolarınızda ne bileyim kuaförünüz de bir şekildesaçlarınızı yıkatıyor ve fön çektiriyorsunuz meleklerim. Şimdi sizler için bizler yepyeni bir kampanya atılım katılım olayına girdik :D:D ÇALIŞIYOR MUSUNUZ ? EV İŞLERİNDEN ZAMANINIZ MI YOK ? KIŞ GELDİ SAÇLARIM KAŞINIYOR KEŞKE YIKAYABİLSEM Mİ DİYORSUNUZ ? O ZAMAN BİZ...
  3. Fön Nasıl Çekilir ?

Fön Nasıl Çekilir ?

fön nasıl çekilir fön nasıl yapılır fön nasıl çekilir hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar kadınları en güzel gösteren unsur nitekim saçlarımızdır. Saçlarımız bizim ruh halimizi bbile yansıtır melekler :) bazılarımız uzun saç seveer bazılarımız kısa saç sever. Uzun saçlar herkese yakışmaz kısaa saçlar da öle. Saçlarımıza bazen fön çeketiririz bazen de elimizde bulunan saç...
  4. Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

Fön Nasıl Çekilir? Adım Adım Anlatım...

fön nasıl çekilir, fön çekimi, fön nasıl çekilmeli Sevgili melekler, eliniz ne kadar yatkında olsa, bir türlü kuaförden çıkmışçasına saçınızı şekillendirememekten şikayetçiyseniz, aşağıdaki makalemizi iyice okuyun. Zira bu yazımızı okuduktan sonra siz de saçlarınıza gayet rahat ve kalıcı bir şekilde fön çekebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, saçınızı temizlemek. “Saçın...
  5. Saça Düz Fön Nasıl Çekilir? İşte İpuçları!

Saça Düz Fön Nasıl Çekilir? İşte İpuçları!

saça düz fön çekme, düz fön çekme, evde düz fön çekmek Saçlara ipeksi bir görünüm vermek, parlak ve düzgün görünmesini sağlamak için düz fön tercih edilir melekler. İnce telli saçlardan ziyade kalın telli saçlarda daha çok yakışan düz fön için kuaföre gitmenize gerek yok. Aşağıda verdiğimiz tarif doğrultusunda siz de evinizde kolayca düz fön çekebilirsiniz... Banyodan çıktıktan sonra...

Sayfayı Paylaş