gebe
?

Evinizde hayvan besliyormusunuz?

1. Muhabbet kuşu

25,0%
  2. Kedi

12,5%
  3. Köpek

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Balık

12,5%
  5. Hayvan severim ama beslemem

50,0%
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Evinizde Hayvan besliyormusunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Evet evinizdeki minik misafirleriniz var mı acaba.. benim var 2 tane kedimm ya sizin.. 1-iran kedim adı : çakıl
    2 siyam kedim adı :siyam

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evinizde Hayvan besliyormusunuz?
    ankettekilerin hemen hemen hepsini besledim ama annem saolsun hiçbiri yok şuan:(

3. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim 4 tene muhabbet kusum var. 1 cok akilli, 1 sisko, 2 si de firlama :haha::haha:
    valla ne diyeyim onlari da epey bi kiskaniyorum, esim eve gelir gelmez omuzuna koyup gezdiriyor...:)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

ben hayvanlari severim ama evde asla besleyemem

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    kaplumbağa besliyoruumm..adıı bambii ve çok yatıyor sinir oluyoruum..

6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

bende bi tane muhabbet kuşu besliyorum asıl beslemek istediğim köpek ama annem sağolsun olmuyor :uhu:

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    köpeğim muhabbet kuşum olmuştı geçmiştee ama şuan balık besliyorum :) en kolayıda balık olsa gerek :)

8. bufferance

bufferance Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yok ya beslemiyorum artık. ölüyolar kuşlar balıklar çook üzülüyorum :( en son tavşanım vardı) büyüdü,benden gizli birine vermişler,yıkıldım :(

Evinizde Hayvan besliyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinizde bir hayvan besliyormusunuz

Evinizde bir hayvan besliyormusunuz

Benim iki tane köpeğim var. Köpekleri çok seviyorum.O kadar sadık size o kadar muhtaçlar ki.İnanılmaz değer veriyorlar size.Buda sizi şımartıyor tabi.Benim köpeklarim çooook tatlı.Rott ve pekinez cinsleri.Rottu biliyorsunuzdur iri bir köpek.Pekinez de minyatür köpeklerden.Rottun adı Max pekinez olan ise Rokcy.Rocky evimde onunla çok güzel vakit geçiriyorum . Onun hastasıyım.Max ise evde ve...
  2. evde hayvan beslermisiniz...

evde hayvan beslermisiniz...

evet melekler ben evde evli değilken beslerdim kedim köpeğim kuşum tavşanım cicivim vardı tabi hepsine aynı anda bakmadım. bakamazdım. ama evlenince eşim iç istemedi. keşke istese bi köpek bakıcam. bide çocuğum olursa onada mutlaka evde bakmasını isterdim. biliyosunuz köpekler çocuklara çok iyi arkadaş ve onlrın bakımını üstlenmekle birazda sorumluluk alıyolar. sizler evde hayvan beslermisiniz...
  3. Evde hayvan beslemenin alarjiye etkisi

Evde hayvan beslemenin alarjiye etkisi

Evde hayvan besleyenlerdenseniz mutlaka okuyun:) Bugüne kadar evde kedi ve köpeklerin beslenmesinin alerjik hastalıklara ve astım riskini arttırdığı düşünülmekteydi. Ancak yapılan araştırmalar yaşamın ilk yıllarında evcil hayvan besleyen çocuklarda alerjik nezle ve astımın daha az görüldüğünü ortaya çıkardı.Nedeni ise evcil hayvanlarda bulunan bakteriyelerdeki endotosin. Bağışıklık sistemini...
  4. evdeki hayvan saman nezlesi yapıyor

evdeki hayvan saman nezlesi yapıyor

Evimizdeki minik dostalarımız bizim için saman nezlesi tehdidi oluşturuyormuş.Evimizi iyice temizleyip bu riski ortadan kaldırabiliriz. Tipik olarak burun tıkanıklığı, burun akıntısı, haqşırık ve burun kaşıntısı belirtileri vardır. Kaşıntı, kızarıklık ve sulanma gibi göz belirtileri (alerjik konjunktivit) sıklıkla mevsimsel alerjik rinite eşlik eder. Perennial alerjik rinit (PAR) denilen...
  5. evinde hayvan besleyenler ?

evinde hayvan besleyenler ?

köpek çiftliği hayvan sevgisi Arkadaşlar evde hayvan besleyen varmı? Hamilelikten sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz bakmaya devam mı ediceksiniz yoksa birine vermeyimi düşünüyorsunuz eğer bakıcaksınız allah yardım etsin ben bir bebeğe bile zor yetişiyorum valla :)

Sayfayı Paylaş