Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?
Kızlar evlendikten sonra hem beslenmem düzeldi hemide psikolojik olarak kendimi evlenecem aha şimdi evledim ya sıkıntı çıkarsa ya kavga çıkarsa gibi sorularla yiyip bitiriyordum neyse sonunda evlendim aradan 4 ay geçti ama inanılmaz kilo almaya başladım. Yahu evlenmesemiydim napsaydım :) Herifim şimdiden hanım bıngıl bılgıl oldun diyor bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Diyorum ki bununla ilgili doktora gideyim. Hastalık var mı yok mu diye hangi doktor kızlar ?

Selamlar Değerli Misafirimiz,

Evlilik beslenme düzenini, psikolojik ortamı, sosyal aktiviteleri, hareketi öncekinden farklı hale getirebilir. Bu da şişmanlığa neden olabilir. Sence bu değişiklikler nedeni ile kilo aldıysan, bunları düzeltip kilonu takip et. Yinede kilo alma devam ediyorsa ilk önce İç Hastalıkları Uzmanına başvur.

valla bende ayn senin problemini yaşıyorum evlenirken 43 kiloydum 4 buçuk aylık evliyim en son tartıldığımda 54 tüm dahada aldım gibi.bi insan 4 ayda nasıl 11 kilo alır hamile bile değilim henüz.mutluluktan iştaha geliyoz biz heralde :D:D boğazımızı tutarsak doktora girmeden halledebiliriz diye düşünüyorum.

Geri