gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar evlendikten sonra hem beslenmem düzeldi hemide psikolojik olarak kendimi evlenecem aha şimdi evledim ya sıkıntı çıkarsa ya kavga çıkarsa gibi sorularla yiyip bitiriyordum neyse sonunda evlendim aradan 4 ay geçti ama inanılmaz kilo almaya başladım. Yahu evlenmesemiydim napsaydım :) Herifim şimdiden hanım bıngıl bılgıl oldun diyor bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Diyorum ki bununla ilgili doktora gideyim. Hastalık var mı yok mu diye hangi doktor kızlar ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Değerli Misafirimiz,
    Evlilik beslenme düzenini, psikolojik ortamı, sosyal aktiviteleri, hareketi öncekinden farklı hale getirebilir. Bu da şişmanlığa neden olabilir. Sence bu değişiklikler nedeni ile kilo aldıysan, bunları düzeltip kilonu takip et. Yinede kilo alma devam ediyorsa ilk önce İç Hastalıkları Uzmanına başvur.

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    493
    Ödül Puanları:
    63
    valla bende ayn senin problemini yaşıyorum evlenirken 43 kiloydum 4 buçuk aylık evliyim en son tartıldığımda 54 tüm dahada aldım gibi.bi insan 4 ayda nasıl 11 kilo alır hamile bile değilim henüz.mutluluktan iştaha geliyoz biz heralde :D:D boğazımızı tutarsak doktora girmeden halledebiliriz diye düşünüyorum.

a.özlem bunu beğendi.
  4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende evlenirken 45 kiloydum cocuğa hamileyken bile tavan 66 idi doğumdan sonra 60 ta kaldım ve şimdide 62 kiloyum minicik boyumla bende sırıtıyoo 60 bile

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...
  2. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  3. Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Bu konu; evlilik sonrası şişmanlama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu evliliklerinin ardından hızla kilo almaya başlıyorlar. Üstüne bir gebe kaldıkları takdirde artık ipin ucu tekrar yakalayamamak üzere kaçıp gidiyor. Sonrasında ise battı balık yan gider hesabı yendikçe yeniyor, su içilse yarıyor. Uzmanlar ise evlilik sonrası kilo almanın tamamen...
  4. Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Sevgili melekler, hani derler ya, bir insan 7sinde neyse 70inde de odur diye, inanırmısınız bu düşünceye? Pek çoğunuzun kesinlikle doğru dediğini duyar gibiyim. Peki ama öyleyse evlilikten sonra değişen huylara ne demeli :D:D Hadi bakalım parmaklara kuvvet, evlendikten sonra eşinizin hangi huyları değişti ? :D:D

Sayfayı Paylaş