gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

evlendim kilo aldım!!!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Evet evli hanımlar sorun kendinize evlendiniz neden kilo aldınız bakalım : ) Eşiniz kuş sütleriyle mi besledi sizi naptı :dil: Çok mu iyi baktı ah ne güzel birşeydir tabi ki o duygu ama bakın kilolar geldi de geldi. Buna dur demek diye düşünmeniz lazım artık .Rahatsız oluyor ve eşinizin sizi beğenmemeye başlamasından korkuyor olabilirsiniz. Bu çok normal eşini seven onu kaybetmekten korkan birisi için çok ama çok masum bir duygu hatta.

Eşiniz çok iyi bakmış ve size çok yemek yedirmiştir.
    Evlendikten sonra işten ayrılmış evinizin hanımı olmuşsanız hareketsizlik nedenyle kilo almış olabilirsiniz.
    Yemek yeme düzeniniz değişmiştir.
    Zararlı abur cuburlar tüketmiş olabilirsiniz.
    Farkında olmadığınız bir boyutla gelen kilo alım süreci yaşamış olabilirsiniz.
    Hamilelik süresinden sonra ki dönemde aldığınız kilolarınızı geri verememiş olabilir ve hatta daha da çok aynı oranda almaya devam etmiş olabilirsiniz.
    Zararsız bir kaç abur cubur bilgisinide son cümlelerime iliştirmek istiyorum izninizle:
    - Yağsız ve tuzsuz patlamış mısırı sınırsız istediğiniz gibi tüketebilirsiniz.
    - Soyulmuş ve doğranmış salatanın üzerine limon sıkılmış şekliyle istediğiniz zaman istediğiniz sınırı yok tüketebilirsiniz.
    - Ve fırında elma ile dondurma. Üzerine çok az da serpilmiş pudra şekeri ile. Kalorisi az ve kilo alırım mı acaba diye düşünmenize bilere gerek olmayan tüketirken bir tatlı size. Afiyet olsun:dil:

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

fırında elma olayı güzel birde tam tarif versen ne kadan güzel olurdu canım

evlendim kilo aldım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simge kilo aldı, uyarıldı!

Simge kilo aldı, uyarıldı!

hande katipoğlu kaç kilo yahşi cazibe simge, yahşi cazibe hande katipoğlu, simge, simge hande, simge hande katipoğlu, Yahşi Cazibe dizisinin çok beğeniyorum ve kesinlikle de taki pediyorum. Dizi de ki her karekteri başarılı buluyorum. Bunlardan biri de Simge karakteri ile Hande Katipoğlu... Simge'nin giyimi ve makyajı her zaman hoşuam gitmiştir, belki biraz abartı olabilir ama kadınsı bir...
  2. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  3. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  4. Gülşen Nihayet Kilo Aldı!

Gülşen Nihayet Kilo Aldı!

Bu sayfa; Gülşen Nihayet Kilo Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllardır sıfır beden hali ve korkutucu resimleriyle magazin basınına konu olan Gülşen nihayet kilo aldı. Çıktığı Bursa'daki bir mekanda kilo almış olduğu farkedilen Gülşen gayet sağlıklı görünüyordu... Gülşen, Bursalı hayranlarıyla Suare'de buluştu. Sahneye özel orkestrası eşliğinde çıkan...
  5. Hamilelikte önerilen kilo alımı

Hamilelikte önerilen kilo alımı

gebelikte kilo,hamilelikte kilo,hamilelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kaç kilo alınmalı,hamilelik süresince kaç kilo almalıyım,gebelik süresince kaç kilo almalıyım,hamilelikte sağlıklı kilo alımı hakkında bilgiler Hamile kalmadan önceki kilonuza bağlı olarak gebelikte alacağınız kilo belirlenir. Ne kadar kilolu olursanız olun, hamilelik döneminde diyet yapmayı düşünmeyin. Şeker ve yağ...

Sayfayı Paylaş