Evli hanımlara Erkeği eve bağlama Tüyoları!!

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

 1. eşi eve bağlamak için dua erkeği eve bağlamak için dua eşini kocamla barışmak eşimle barışmak
  Erkeğinizi kendinize yada evinize bağlamak için çeşit çeşit öneriler var. İş bunları uygulamada. Yazı her nekadar şaka yolu ilede anlatılmış olsada özü doğru...Başarılar diliyorum...

  [​IMG]  Eğer ev hanımı iseniz, eşinizi kapıda güler yüzlekarşılayınız. “Hoş geldin hayatııııııım!” falan deyiniz. Ekşimiş yoğurt gibi bir suratla kapıyı açıp, adamcağızın moralini sıfırlamayınız.

  Eşinizi güzel giysilerle karşılayınız. En güzel giysilerinizi eşiniz için giyiniz. Evin içinde eski, buruşuk, – ne bileyim – öyle gelişi güzel giysilerle dolaşmayınız.

  Eşinize ikide bir kayınvalidenizi şikâyet etmeyiniz. İleride kendinizin de kayınvalide olacağınızı hiç unutmayınız. Eşinize; ” Kayınvalide pamuk ipliği olup raftan düşse, gelinin başını yarar,” dedirtmeyiniz.

  * Adamcağız kapıdan içeri girer girmez; yok ” Musluk su damlatıyor,” yok ” Şu dolabın kapağını bir türlü tamir etmedin, ” yok ” Ayakkabımı tamirciden almayı gene mi unuttun yoksa? ” demeyiniz. Bunları söylemek için, uygun bir zamanı bekleyiniz.

  Falancanın kocası şöyle yapıyor, böyle yapıyor diyerek; başka erkekleri eşinize örnek vermeyiniz. O erkeklerle evli olan kadınların kimbilir ne dertlerinin olduğunu düşününüz. ” Dertsiz baş, bir tek bostan korkuluğunda bulunur,” atasözünü anımsayınız.

  * Her doğum gününüzde, evlenme yıldönümünüzde, anneler gününde, sevgililer gününde, yılbaşında; eşinizden illâ ki bir hediye beklemeyiniz…….Bu devirde zırt- pırt ne hediyesi öyle! Eşiniz evi nasıl geçindireceğini düşünürken, sizin ondan ikide bir hediye beklemeniz biraz insafsızlık olur. ” Keçi can derdinde, kasap para derdinde,” derler sonra. Eşiniz, ” hediye yardımı ” almıyor ki devletten. Hem unutmayın ki, ” Bir akçe ile, dokuz kubbeli hamam yapılmaz” mış.

  Şu altın, gümüş merakınızdan vazgeçiniz. “Ayranı yok içmeye…..” misali ; eşiniz para sıkıntısı çekerken, bir de siz onu masrafa sokmayınız. Bu tutkunuzu yenmeye çalışınız. Daha da olmazsa, kendinize imitasyon takılar alınız. Herkes sarraf değil ya, kimse anlamaz.

  * Eşinizi iş yerinden sık sık telefonla aramayınız. ” Çok naz, aşık usandırır” mış.

  Arada bir eşiniz, dışarıda yemek yediğinde, arkadaşlarıyla buluştuğunda; eve gelir gelmez ” Nerde kaldın? ” diye üzerine atlamayınız. Böyle yapacağınıza; ” Nasıldı yemek? İyi vakit geçirdin mi hayatım? ” diye sorunuz.

  Yaramazlık, huysuzluk yapan oğlunuza kızıp, eşinize “Aynı sen!” demeyiniz.

  Eşinize sık sık veya arada bir ” Seni seviyorum,” deyiniz.

  * Bütçenizin kaldırmayacağı harcamalara girmeyiniz. İçinizden , “Azıcık aşım, kaygısız başım,” deyip, kendinizi teselli ediniz… İkide bir ” Şunu alalım ! ” , yok ” Bunu alalım ! ” diye eşinizin başını ağrıtmayınız. Huzurunuz kaçtıktan sonra, alınan hiçbir şeyin sizi mutlu etmeyeceğini unutmayınız. ” Kan kusana, altın leğenin faydası ne!” diye kendi kendinize sorunuz.

  Eşinizin akrabaları geldiğinde, onları güler yüzle ağırlayınız.

  Kendilerini memnun etmenin, aslında eşinizi de memnun etmek olduğunu unutmayınız. ” Hanımın hısımı gelince oklavalar şıkır şıkır; beyin hısımı gelince dişler şıkır şıkır,” atasözünün uygulayıcısı ve doğrulayıcısı olmayınız.

  Herhangi bir nedenden dolayı eşinizle küstüğünüzde,barışmak için ilk hareketi eşinizden beklemeyiniz. Barışma hareketini siz başlatınız. Ne kaybedersiniz ki!

  Eşinize , hiçbir zaman başka kadınların aldıklarından, yaptıklarından söz etmeyiniz. Yok ” Hülya Hanım çok güzel bir takı almış”, yok “Aslı ya eşi, evlenme yıldönümlerinde bir yüzük hediye etmiş,” gibi. Nenize lâzım elin on koyunu, beş keçisi! Kim ne yaparsa yapsın…..

  Unutmayın ki en büyük varlık, mutluluk ve sağlıktır.
  6 kişi bunu beğendi.
 2. Güzel bilgiler, ihtiyaci olanlara bi faydasi dokunur umarim
 3. mutsuzum

  ben 7 senelık evlıyım bı kızım var 6 yasında her sey normal gozukse bıle gercekten hayatım cok mutsuz gecıyorben 60 kıloyum esımde 65 kılo ama evlenırken kılomu cok sevıyordu sımdı ıse bahanemı ne anlamadım kılomu kafaya cok takıyor cok kılolusun işte her kezın karısı cok zafıf falan deyıp benı assalıyor gıbı aynı bı işi olsa nereye gıttını soylemek ıstemıyor yanı benı ınsan yerına bıle koymuyor bu nedenle bı kere bosandım ama sonra yapmıcanı dedı ve gene evlendık ama 15 gun gun sonra gene aynıydı artık mutluluk nerdeyse kımdeyse bı arayısa gırdım ama bu bana rahatsızlık verdı yanı ben sadece kocama aıt olmak ıstıyorum ne olursunuz bana bı yol gosterın yorumlarınız için şimdiden tşk
  Son düzenleme: 30 Eylül 2010

 4. Zayıflayacaksın.. Fedekarlık olacak yaptığın. En önemlisi sağlığında düzelir. Birde erkekler herzaman yanlarında taşıyacağı birini isterler. Gideceği yere seni götürmemeye başlarsa yarın götürecek birini bulur. Zerrin Özer bile zayıflayıp aynı kocayla yeniden evlendi.
  1 kişi bunu beğendi.
 5. 65 kg çok fazla bi kilo değil ki hatta boy ölçüsüne göre belki ideal bile olabilir..

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. esimin bana baglanmasi icin ne yapmaliyim

  ,
 2. kocamla barışmak için ne yapmalıyım

  ,
 3. kocam bana nasil baglanir

  ,
 4. erkegi eve bağlamak,
 5. erkek eve nasıl bağlanır,
 6. kocam bana hediye almiyor,
 7. kocam bana hiç hediye almıyor,
 8. bir erkek eve nasıl bağlanır,
 9. kocamin bana baglanmasi icin dua,
 10. eşim bana hediye almıyor,
 11. kocama nasıl naz yapabilirim,
 12. erkek nasıl eve bağlanır,
 13. esim bana hediye almasi icin ne yapmam gerekiyor,
 14. eşimin bana bağlanması için dua,
 15. erkekleri eve nasıl bağlanır