evliler odası

ayy pelinciim gene döktürmüsün anam sen ne güzel aciklamalar yaziyon öylee

hey evliler ne ediyonuz bakem nasil gidiyo hayat valla bende baya bi sakin ilerliyo adam bi kösede ben bi kösede zaman öldürüyoz aksamlari tabi buuu:D
ama eskiden beni omuzuna yatirip öle zaman öldürürdük zaman gectikce neden bunlarin bi önemi kalmiyo ben daha 2 sene olcek bu ayin 24 de evleneli bana kim bu konuyu aydinlatmak ister bakemmm

bu arada yildönümü hediyesi konusunda kim bana fikir verebilir??

cok olduysam affola

ayy pelinciim gene döktürmüsün anam sen ne güzel aciklamalar yaziyon öylee

hey evliler ne ediyonuz bakem nasil gidiyo hayat valla bende baya bi sakin ilerliyo adam bi kösede ben bi kösede zaman öldürüyoz aksamlari tabi buuu:D
ama eskiden beni omuzuna yatirip öle zaman öldürürdük zaman gectikce neden bunlarin bi önemi kalmiyo ben daha 2 sene olcek bu ayin 24 de evleneli bana kim bu konuyu aydinlatmak ister bakemmm

bu arada yildönümü hediyesi konusunda kim bana fikir verebilir??

cok olduysam affola
Özlemcim selam
2 sene için çabuk tükenmişsiniz canım ya
yeni yollar bul
evliliğini canlandır
öneri istersen bizde taktik çok hahaha

Özlemcim selam
2 sene için çabuk tükenmişsiniz canım ya
yeni yollar bul
evliliğini canlandır
öneri istersen bizde taktik çok hahaha

istersen ne kelime pelincimm istememmi hemde hepsini isterim ne biliyosan canoo
tükenmek ne kelime bittik bittik güzelim ya valla
bekliyom önerilerini canoo

özlemcim ayıpa kaçarmı bilmiyom ama bence sen şöyle romantik güzel bir masa, seninkinin sevdiği yemeklerden bir menü,birde güzelce süslen şekerim eh artık gerisi özele giriyo azcık anla işte. canım 21 yıldır ara sıra ben yapıyom televizyondan başka bişey görmüyo adam yoksa ne yapayım meleğim.

selamun hello kizlar valla yemek falan düsünecek durumda degilim adamla dün bozustuk gene off ya bi telefon geldi kiz sesiydi duydum gitti disarda konustu geldi kimlle konustun dedim arkadasinin kiz arkadasiyla konusmus.bende sinirle kalktim kendimi banyoya kilitledim geldi kapiyi ac diye iiliklede kötülüklede söyledi bende en sonunda actim ben sinirlendiim zaman hic konusmam gene hiiiic konusmadim bana güvenmiyonmu yok su yok bu bagirdi cagirdi cekti disari gitti halada konusmuyom off ya ben yanlisi nerde yapiyom ne yapayim bilmiyom kafayi yiycemmmmmmm

bende yenı bırıyımm ewlı olarak aranıza katılmak ıstedımm
bırazdaa tecrubelıyım...tecrubem hızlı oldu ama ne yapalımmm
yasadıkca ogrenıyoruzz

selamun hello kizlar valla yemek falan düsünecek durumda degilim adamla dün bozustuk gene off ya bi telefon geldi kiz sesiydi duydum gitti disarda konustu geldi kimlle konustun dedim arkadasinin kiz arkadasiyla konusmus.bende sinirle kalktim kendimi banyoya kilitledim geldi kapiyi ac diye iiliklede kötülüklede söyledi bende en sonunda actim ben sinirlendiim zaman hic konusmam gene hiiiic konusmadim bana güvenmiyonmu yok su yok bu bagirdi cagirdi cekti disari gitti halada konusmuyom off ya ben yanlisi nerde yapiyom ne yapayim bilmiyom kafayi yiycemmmmmmm

canımın içi ne diyim saan bilemedimki hayatım bukadar buyutmekte hem haklı hemhaksızsın haklıyken haksız duruma düşmüşsün hayatım keşke o çıkınca konuşmaya dışarda sende çıksaydın sanki ew kalabalık dışarı çıkıyo vede bağırarak çağırarak üstünü örtüyo ayrıca hiç sölemek istemem am ben huylandım araştır bşiraz derim kuzum iyi bişiler çıkması dileğiyle canom lililililili

slm melislerrr nabersinizzz ilginize coook tesekkür bacular biliyom haksiz duruma düstügümü ama bende böyleyim ve o bunu cok ii biliyo

bilmiyorum ne yaparim nasil yaparim bugün oldu hala konusmuyoruz ne o konusuyor ne ben bendeki iinat o bicim zaten o gelmedii sürece ben gitmem cünkü onun kendini aklamasi gerek yanlis anladigimi aciklamasi gerek ama hic birsey yapmiyor iki gündür unuttum bahanesiyle yüzügünü bile takmiyo masanin üzerinde duruyo öylece

ben bu defa nedense cok takmadim her defasinda biraz daha kötü olurdum ne bilim uykum bilem gelmezdi ama bu defa pek takmiyom cok sogudum ondan galiba ben onu gercekten cok seviyorum onunda beni sevdigini hemde cok sevdigini sanirdim ama yaniliyom galiba benden bu kadar uzak durduguna görreee

yatagin bi kösesinde ben bi kösesinde o yatiyoruz ama diger kavgalarimizda ne olursa olsun bana sarilmadan uyumazdi hani en azindan ayagi benim ayagima degmeden amaaaaaa.........................

Geri