gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ey Yolcular İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ey yolcular ilahisi ey yolcular ilahisi sözleri ilahi sözleri ilahisinin yol muhammedin yoludur ey yolcular ey yolcular yol muhammedin yoludur
    her bahçenin gülü kokmaz
    gül muhammedin gülüdür

Ey Yolcular İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ey Allahım İlahisi

Ey Allahım İlahisi

seni sevmek benim dinim imanım Ey Allahım beni senden ayırma Beni senin didarından ayırma Seni sevmek benim dinim imanım İlahi dinü imandan ayırma Sararuben soldum döndüm hazana İlahi hazanı daldan ayırma Şeyhim baldır ben anın peteğiyem İlahi peteği baldan ayırma Şeyhim güldür ben anın yaprağıyem İlahi yaprağı gülden ayırma Ben ol dost bahçesinin bülbülüyem İlahi bülbülü gülden ayırma Balığın...
  2. Ey nefsim ilahisi

Ey nefsim ilahisi

nefsim ilahisi Ey nefsim kış gelmeden odun kömür alırsın Kışın soğuklarına böyle hazırlanırsın. Halbuki Cehennemde Zemherir soğuğu var Hiç kalır buna göre dünyadaki soğuklar. Tedbir alıyorsun da kış için çok önceden Âhireti ne için düşünmezsin ölmeden? Yoksa sen âhirete iman etmiyor musun? Allah’tan kork ey nefsim Sana yazıklar olsun. Sonra tövbe ederim diye düşünüyorsan Ölüm âni gelir de...
  3. Ey Enbiyalar Serveri İlahisi

Ey Enbiyalar Serveri İlahisi

ey enbiyalar serveri ey evliyalar serveri ilahisi enbiyalar sözleri ilahisi evliyalar dinle Ey enbiyalar serveri Ey evliyalar rehberi Ey ins-ü can peygamberi Ehlen ve sehlen merhaba Sen canların cananısın Dertlilerin dermanısın Alemlerin sultanısın Ehlen ve sehlen merhaba Sensin ol mahbub-i hüda Etme şefaatten cüda Ahmed Muhammed ve Mustafa Ehlen ve sehlen merhaba Bunca nebiler geldiler...
  4. yolcular ilahisi

yolcular ilahisi

allah diyen yorulurmu ilahisi akan sular durulurmu allah diyen yorulurmu ilahi yorulur mu Ey yolcular ey yolcular Yol muhammedin yoludur Her bahçenin gülü kokmaz Gül muhammedin gülüdür Akan sular durulurmu Allah diyen yorulurmu Allah diyen kullarına Günahları sorulurmu
  5. Ey Ey Yavrularım İlahisi

Ey Ey Yavrularım İlahisi

giyindir kuşandır bayram gününde ey ey yavrularım yavrularım sana emanet ilahisi ilahisi dinle ilahi ey ey yavrularım sana emanet gözlerimin yaşı akıp durmasın yalvarım öksüzlügü bildirme arada boynunu büküp durmasın imanın ufacık körpe kuzular degişmezmiş kaderdeki yazılar ac koymaha kemiklerim sızılar kara toprak beni sıkıp durmasın onlar hediyemdir sakla yanında ne olur mezarım göster...

Sayfayı Paylaş