gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook beğenileri nasıl iptal edilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar gıcık olduğum biri var ve ona verdiğim tüm face beğenilerimi geri almak istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu, bana yardım edermisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook beğen sayfası iptali için öncelikle yapmanız gerekenler şöyle beğenmekten vazgeçmek istediğiniz sayfaya girin.Daha sonra sayfanın sonuna gelin. sol yandaki beğenmekten vazgeç butonuna basıyorsunuz hepsi bu kadar..Facebook sayfalarını beğendikten sonra bizim facebook sayfamıza beğendiğimiz site tarafından sürekli iletiler gelir bunu iptal etmek için o sitedeki beğendiğimiz butona tekrar basarsanız hayran olmaktan çıkıyorsunuz.
    Yani önce facebookda beğendiğiniz sayfaya girin ardından facebookda beğendiğiniz sayfayı aşağı doğru indirin ve göreceksinizki sol tarafda sayfayı beğenmekten vazgeç linki çıkıcak.Bu yazıyı tıkladığınızda artık facebookdaki sayfayı beğenmekden vazgeçmiş olacaksınız.

facebook beğenileri nasıl iptal edilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir

Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir

Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir Facebook Zaman Tüneli hakkında bilgi Facebook kullanıcıları ve Facebook zaman tüneli nasıl aktif edilir diyenler, işte size bu yazımızda Facebook zaman tüneli aktif etmek için gerekli bilgiler. Buyrun Melek'ler; Facebook Zaman Tüneli ile tanışmak için linke Tıklayın Facebook Zaman Tünelini aktif etmek için Tıklayın Geçiş yaptıktan sonra, diğer...
  2. Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe olarak bana anlatır mısınız lütfen arkadaşlar iptal etmem lazım.
  3. Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Çalarken Dinlet Servisi Ringa Nasıl İptal Edilir ?

Avea Ringa İptal et Ringa nasıl iptal edilir Avea Sevgili avea kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Aveanın çalarken dinlet servisi ringa nasıl iptal edilir avea bilgileri ile karşınızdayız. Eğer siz de artık bu servisi kullanmak istemiyorsanız bu sayfamızda vereceğimiz Avea Ringa İptal et bilgileri işinize yarayacaktır. Ayrıca avea aylık döküm bilgileri konumuzda forumumuzda...
  4. GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

Gss prim borcu nasıl iptal edilir ? Benim haberim bile yok adıma bir kağat geldi ve benim ortalama bin tl üzerinde gss prim borcum olmuş yahu bunu iptal ettirebilir miyiz ben üniversitede okuyorum bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirmi çok müşkül durumdayım ki ben zaten okulda bile zor okuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne izlemeliyim nasıl iptal ettirebilirim bu gss borçlarını ?...
  5. Digitürk ve Lig Tv  Nasıl İptal Edilir?

Digitürk ve Lig Tv Nasıl İptal Edilir?

Digitürk nasıl iptal edilir,lig tv nasıl iptal edilir,lig tv iptal etme dilekçesi nasıl yazılır,digitürk iptal etme dilekçesi nasıl yazılır,digitürkü iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım,lig tv iptal şartları nelerdir, 1-Digiturk iptal şartları nelerdir? Abone olurken tüm kolaylığı sağlayan bir kurum iptal için ise ya şubeye gitmemizi EMREDİYOR ya da 21. Yüzyıl Türkiye’sinde en riskli...

Sayfayı Paylaş