gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook İptal Etme Türkçe

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe Facebook Nasıl İptal Etme Türkçe

Sevgili melekler, bu yazımızda facebookun nasıl iptal edileceğini sizlerle paylaşıyoruz :)

Öncelikle hesabımızla oturum açıyoruz. Menünün üstünde sağ tarafta bulunan Ayarlar‘ı seçiyoruz. Açılan sayfada en altta Hesabı Dondur yazısının hemen karşısında bulunan Dondur‘a tıklıyoruz. Açılan sayfada neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi soracaklar. Kendinize uyan seçeneği işaretleyin. Hemen altında yer alan Facebook e-postalarını almayı durdur. kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın. Böylece bundan sonra Facebook’tan mail almayacaksınız. Güvenlik kontrolü için gerekli karakterleri de Kutudaki Metin‘e yazarak Dondur‘a tıklayın ve Facebook hesabınızdan kurtulun.

Facebook İptal Etme Türkçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylık Sms İptal Etme

Aylık Sms İptal Etme

Aylık Sms İptal Etme nasıl oluyor lütfen yardım edin ben aylık sms iptal etmek istiyorum ne yapacağımı bilmiyorum.
  2. Facebook Hesap İptali

Facebook Hesap İptali

Facebook Hesap İptali nasıl oluyor lütfen çok acil yardımcı olun bilgi verin!
  3. Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe olarak bana anlatır mısınız lütfen arkadaşlar iptal etmem lazım.
  4. Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek istiyorum bunu nasıl yapacağım lütfen bana yardımcı olun.
  5. facebook beğenileri nasıl iptal edilir

facebook beğenileri nasıl iptal edilir

Arkadaşlar gıcık olduğum biri var ve ona verdiğim tüm face beğenilerimi geri almak istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu, bana yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş