gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hesabınızı silmek istiyorsanız, "Gönder" düğmesine tıklayın.

Şeklinde bir sayfa açılıyor. Gönder'e tıkladığınızda açılan pencere "Hesabını kalıcı olarak silmek üzeresin. Emin misin?" şeklinde bir uyarı ve şifreniz soruluyor. Şifreyi girdikten sonra 14 günlüğüne hesap donduruluyor. 14 gün içerisinde giriş yapmazsanız tamamen siliniyor.

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  2. Twitter ve Facebook Hesabını Nasıl Kapatacağım ?

Twitter ve Facebook Hesabını Nasıl Kapatacağım ?

Bu konu; facebook ve twitter hesabını kapatma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağları içinde en popüler olanların başında gelen facebook ve twitter hesabınızı artık kapatmak istiyorsanız, burada vereceğimiz bilgiler doğrultusunda bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz... Twit hesabını kapatma Girin hemen twitter hesabınıza, sağ menüden ayarlar kısmına...
  3. facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

Merhaba.Facebook hesabımı yurtdışına gitmem sebebiyle bir süreliğine dondurmak istiyorum çünkü hiç ilgilenmeye fırsatım olmayacak.Acaba dondurma işlemini nasıl yaparım?
  4. Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

facebook hesabı dondurma 2014 face hesap dondurma 2014 Sevgili melekler, face hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız dondurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Dilediğiniz zaman dondurabileceğiniz face hesabınızı yeniden şifreniz ve isminizle açabilirsiniz. Şimdi geçelim bilgilere... Facebook sayfanızı dondurmak için Facebook sayfanıza giriş yapın Hesap...
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş