gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Türkçe Yapma

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Türkçe Yapma - Facebook Türkçe nasıl yapılır lütfen bana bilgi verin kızlar:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Nasıl Türkçe Yapılır

Öncelikle Facebook'a gidin. Facebook giriş sayfasında en altta dil seçeneklerini göreceksiniz. Oradan Türkçe'yi seçebilirsiniz.

Facebook Türkçe Yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook artık Türkçe!

Facebook artık Türkçe!

Facebook artık Türkçe! Popülerliği gün geçtikçe artan arkadaşlık sitesi Facebook artık Türkçe de kullanılabiliyor.. Türkiye'de on binlerce kullanıcısı bulunan Facebook, Gökhan Çeliker isimli yazılımcı tarafından geliştirilen bir eklenti sayesinde artık Türkçe olarak da görüntülenebiliyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Çeliker'in Internet Explorer'a altenatif olarak görülen Firefox...
  2. Facebookta kalp işareti yapma

Facebookta kalp işareti yapma

Ya facde bağzı kişilerin kalp işareti yaptığını görüyorum bunuda bilmiyorum ben. Bu kalph işareti nasıl yapılır arkadaşlarım bunun bir kısa yolu varsa lütfen yazın. Hayır sorcam da utanıyorum aaa bilmiyormuş diycekler :D:D Hee burada niye soruyorum e tanımıyonuz beni :D:D
  3. Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe olarak bana anlatır mısınız lütfen arkadaşlar iptal etmem lazım.
  4. Facebook Kapak Yapma

Facebook Kapak Yapma

Facebook Kapak Yapma nasıl oluyor kızlar lütfen bu konuda yardımcı olun.
  5. Facebook İptal Etme Türkçe

Facebook İptal Etme Türkçe

Facebook Nasıl İptal Edilir Türkçe Facebook Nasıl İptal Etme Türkçe Sevgili melekler, bu yazımızda facebookun nasıl iptal edileceğini sizlerle paylaşıyoruz :) Öncelikle hesabımızla oturum açıyoruz. Menünün üstünde sağ tarafta bulunan Ayarlar‘ı seçiyoruz. Açılan sayfada en altta Hesabı Dondur yazısının hemen karşısında bulunan Dondur‘a tıklıyoruz. Açılan sayfada neden üyeliğinizi...

Sayfayı Paylaş