gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebooka bilgisayarımda giriş yapamıyom

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebooka bilgisayarımda giriş yapamıyom yardımcı olun ne yapmam lazım sürekli hata veriyor buna çözüm sunun yaa

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, aldığınız hatayı yazarsanız çözümü sunmamız daha kolay olacaktır.

facebooka bilgisayarımda giriş yapamıyom konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zaman Tüneli Facebook Giriş

Zaman Tüneli Facebook Giriş

Zaman Tüneli Facebook Giriş Selam millet Zaman Tüneli Facebook Giriş nasıl yapılır acaba bilgililer buraya
  2. 0.Facebook Avea Giriş Ayarları

0.Facebook Avea Giriş Ayarları

0.Facebook Avea Girilmiyor 0.Facebook Avea Giriş Ayarları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için ve 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimiz için, 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında ki bilgilere yer veriyoruz. Eğer hattınız Avea ise ve 0.facebook.com sitesine bağlanma sorunu yaşıyorsanız işte yapmanız gerekenler. Cepten Facebooka...
  3. facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bana arkadaşlar.
  4. Facebook Giriş - Face Giriş

Facebook Giriş - Face Giriş

belki faydalanacak arkadaşlar olabilir:Facebook Giriş - Face Giriş izle - Curcuna.com
  5. Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bilgisayarınızın Giriş Sayfasını Nasıl Değiştireceksiniz ?

Bu konu; bilgisayarın giriş sayfasını değiştirme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken tarayıcımızı açtığımızda anasayfa olarak ayarlı olan sayfa karşımıza çıkar. Genelde google olarak ayarlanan ana sayfalar bazen girdiğimiz sitelerde ki ufak virüsçükler sebebiyle otomatikman bizim isteğimiz dışında değişirler. Eğer böyle bir şey başınıza geldiyse nasıl...

Sayfayı Paylaş