gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook'ta Alınan 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebookta 30 günlük arkadaş ekleme engeli kaldırma facebookta 30 gün engel nasıl kaldırılır

Sevgili melekler, eğer bir face hesabı kullanıyorsanız ve 30 gün engeli aldıysanız, bu yazımızda bu engeli nasıl kaldırabileceğinizle ilgili bilgiler bulacaksınız.

face-engeli.jpg

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Facebook'ta Alınan 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Hatlılara Gizli Numara Engeli Nasıl Kaldırılır ?

Turkcell Hatlılara Gizli Numara Engeli Nasıl Kaldırılır ?

Turkcell Gizli Numara Engeli Kaldırma Turkcell Gizli Numara Engel Kaldırma Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız Turkcell için dakika sorgulama hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfada da Turkcell Gizli Numara Engeli Kaldırma bilgilerini sizlere sunuyoruz... Gizli numaralardan gelen aramaları kabul etmek istediklerinde de yani daha önce yapılan engellemeyi...
  2. Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Bu konu; Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, skype programında engellediğimiz kişilerin engelini kolaylıkla kaldırabiliriz. Bunun için Araçlar/Seçenekler/Gizlilik/Engellenmiş kişiler sırasıyla tıklayın. Ve işte şimdi engellediğimiz kişileri gördüğümüz listeyle karşı karşıyayız. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi bu listede engellediğimiz...
  3. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  4. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .
  5. Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Facebook’ta 30 gün engeli aldıysanız aşağıdaki adımları takip ederek engeli kaldırtabilirsiniz Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa...

Sayfayı Paylaş