gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Varmı diyenler buraya!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebookta Arkadaş Sayısını Artırma Hilesi
    Facebook Arkadaş Çoğaltma Hilesi

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, http://www.meleklermekani.com/tekni...as-ekleme-engelini-nasil-kaldiracaksiniz.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Facebook arkadaş çoğaltma hilesi hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri aktarıyoruz.

Facebook'ta arkadaş sayınızı çoğlatmak mı istiyorsunuz? Çok basit bir işlemle arkadaş sayınızı arttırabilirsiniz.

- google ye girin ve “xxx@ hotmail.com” şeklinde aramalar yaparak, google da indexlenen mail adreslerini tek tek bulun.

- Bu adresler 20-30 tane olduktan sonra, hotmail kayıt sayfasına girin.

Google.com tarafından indexlenmiş olan adresler genelde eski ve kullanımını yitirmiş, boşa çıkmış adresler olabiliyor. Bunları tek tek alabiliyor muyuz, yoksa alamıyor muyuz tek tek denemekten başka bir yol yok. Kayıt sayfasında kullanılabilir bir adres bulana dek tüm listemizi deneyin.

- Bulduğumuz boştaki mail adreslerini tek tek not edip, 5-6 tane bulduktan sonra pencereyi kapatın.

- google.com adresinde indexlenen mail adreslerini Facebook sayfanıza gelip, “Arkadaşlarını bul” bölümünde mail adresinizi kaydettikten sonra, girmiş olduğunuz mail adresine daha önceden gelen davetler aktifleşmeye başlayacak.

- Bu davetler bizlere arkadaşlık talebi olarak tek tek gelecektir ve bize düşen ise oturup arkadaşlık taleplerini onaylamaktır. Bu yolla “3 saat içinde 5000 Arkadaş” Edinebilirsiniz.

Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Varmı diyenler buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Arkadaşım Online Olduğu Halde Göremiyorum Msnde Arkadaşımı Göremiyorum Çözüm Bu gün msn de arkadaşlarımı nasıl gizlerim diyenler için, msn de arkadaş listesi nasıl gizlenir diye bir takım bilgiler aktardık. Şimdi ise bu yazımızda msnde arkadaşlarımı göremiyorum diyenler için, msn de arkadaşımı göremiyorum sorunu çözümü sunuyoruz Melek'lerim. Msn'de arkadaşları görmeme sorununun...
  2. Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir diyenler buraya

Facebookta Nasıl Arkadaş Eklenir Facebook Arkadaş Ekleme ve Arkadaş Ayarları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/201308-facebook-hesabiniz-kilitlendiyse.html ne yapmanız gerektiği konusunda bir takım bilgiler vermiştik. Bu gün ise Facebookta arkadaş nasıl eklenir diyen arkadaşlarımız için...
  3. Neden Facebookta Arkadaş Sayım Birdenbire Arttı Diyenler...

Neden Facebookta Arkadaş Sayım Birdenbire Arttı Diyenler...

Facebook Arkadaş Sayım Arttı Facebookta Arkadaş Sayım Birden Arttı Facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, en son sizlerle paylaştığımız facede arkadaş olmayanlara duvar gizleme bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Sayım Birden Arttı diyen ve bu durum hakkında bilgi almak isteyenler için ilgili bilgileri paylaşıyoruz... Facebook‘ta yapılan...
  4. Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaş Çoğaltma Hilesi Burada

Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaş Çoğaltma Hilesi Burada

Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Nasıl Facebookta Arkadaş Yükseltme Hilesi Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz sizlerle en son paylaştığımız facebook arkadaş gizleme 2013 bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Nasıl olur anlatıyoruz... Arkadaş sayınızı arttırmak için yapmanız gerekenler; - google.com a giriyoruz, ve “xxx@ hotmail.com”...
  5. Facebook Kullanıcıları İçin Abone Çoğaltma Hilesi Nasıl Oluyor ?

Facebook Kullanıcıları İçin Abone Çoğaltma Hilesi Nasıl Oluyor ?

Facebookta Abone Çoğaltma Hilesi Facebookta Abone Sayısını Artırma Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız facebook mail adresinden arkadaş bulma konusunun ardından bu sayfamızda da Facebookta Abone Sayısını Artırma ile ilgili bilgiler veriyoruz.. Son günlerde çok popüler bir konu olan abone kasma hilesi çoğu arkadaşımızın yapamadığı ve zorlandığı bir yöntemdir....

Sayfayı Paylaş