Facebookta Mail Adresinden Arkadaş Bulma

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

Facebookta Arkadaşını Mail Adresinden Bulma

Mail Adresinden Arkadaş Bulma Facebookta

http://www.meleklermekani.com/tekni...kapaklari-nasil-yapilir-buyrun-ogrenelim.html dedikten sonra, bu kez de sizler için Facebookta mail adresinden arkadaş bulma hakkında bilgiler paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Facebook üzerinde arama bölümünü kullanarak msndeki arkadaşlarınızı kolayca bulabilirsiniz. Adını soyadını bilmediğiniz bir msn/mail adresi, üstteki arama bölümüne yazarak arama yapınız. O adresle kayıt yapan kişi anında karşınızda.

Facebookta Mail Adresinden Arkadaş Bulma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Windowslive.com Şeklinde Msn ve Mail Adresiniz Olsun

Adım 1 : http://get.live.com/mail/overview sitesine giriyoruz Kayıt Ol Butonuna Tıklıyoruz.. Adım 2 : Adres çubugunda bir kac değişiklik yapıcaz.. Adım 3 : Yukardaki değişiklikleri yaptıktan sonra git butonuna tıklayın yada enter tuşuna basınLugatsoft.com Adım 4 : Formda @WindowsLİve.com eklenmiş olucak bundan sonra yapmanız formu doldurup windowslive adında msn adresinizin keyfini...
  2. 24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ?

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ? Arkadaşlar vereceğim linkteki adreste 24 saat kullanıp daha sonra kendisini imha eden mail adresi alabileceksiniz.. -Ne işe mi yarar? - Mesela bazı siteler üyelik için aktivasyon linki gönderir. Asıl mail adresinizi kullanıpta çöplüğe dönüştürmeyin işte - İstemeden de olsa şüpheli siteler. mail adresimizi...
  3. E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

mail adresi yönlendirme mail adresini yönlendirme
  4. facebook şifremi unuttum mail gelmiyor

kızlar ya ben facebook şifremi unuttum giremiyorum da. Mail gelmiyor ne yapmam gerekiyor
  5. Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ?

facebook iletişim mail adresleri facebooka mail atma Son günlerde özellikle ilk facebook'a kayıt olurken verilen isimlerden dolayı bir çok kişinin facebook hesabı dondurulmuş durumda. Özellikle facebook hesabınızda sorun var ise veya dondurulma durumu söz konusu ise, ister istemez haklı gerekçelerinizle birlikte şikayetlerinizi FAcebooka iletmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için öncelikle...

Sayfayı Paylaş