gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebookta Arkadaş Ekleme Engelini Nasıl Kaldıracaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılır Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kalkar

Sevgili melekler, facebook hesabı tamamen nasıl silinir daha önce verdiğimiz bu bilginin ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kalkar diye merak eden ve öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılır anlatıyoruz...

-Facebook adresinden facebook hesabınıza giriş yapınız.

- Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan sekmeden gizlilik ayarlarınıza giriş yapınız.

-Karşınıza çıkan sayfanın en alt kısmında “Engellenen Kişiler ve Uygulamalar” kısmına giriniz.

-Daha sonra engellemiş olduğunuz kişi veya kişilerin listesini göreceksiniz. Engelini kaldırmak istediğiniz arkadaşınızın engelini rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

NOT: ENGELİNİ KALDIRDIĞIMIZ BİR KİŞİYİ TEKRAR ENGELLEMEK İSTİYORSAK, ARADAN EN AZ 48 SAAT GEÇMELİDİR. YOKSA BAŞARISIZ HATASI ALIRSINIZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Kasım 2013
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. oğuz

oğuz Forum Okuru

4. canip

canip Forum Okuru

5. yaş14

yaş14 Forum Okuru

Ben facebook'ta 30 gün engel yedim ben o yediğim 30 gün engelini kaldırmaya çalışıyorum.Engellediğim kişileri kaldırmayı zaten herkes biliyo.

6. emrah

emrah Forum Okuru

aynen ya engeli nasıl kaldırcaz

7. abdullah damar

abdullah damar Forum Okuru

8. davut csm

davut csm Forum Okuru

Arkadas engellemeyi kalfirmayi bizde biliyoruz 30 gun engel veriyorsunuz biz burda madur kaliyoruz bosunami hesap acip paket yapiyoruz zaten burasi bir arkadas ekleme tanisma sosyal ektifesi deyilmi ve engel yiyoruz bu ne sacmalik bole sizi bu gemiye kim kaptan yapti

9. seyfettin akgul

seyfettin akgul Forum Okuru

aynen ya bu ne sacmalik bòyle bir istek gönderiyoruz bir ay engel yiyoruz

10. seyfettin akgul

seyfettin akgul Forum Okuru

ayne ya bu ne sacmalik bir istek gönderiyoruz bir ay engel yiyoruz

Facebookta Arkadaş Ekleme Engelini Nasıl Kaldıracaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. google plus ta arkadaş ekleme nasıl yapılıyor

google plus ta arkadaş ekleme nasıl yapılıyor

arkadaşlar bende google plus kullanıyorum ama arkadaş, tam olarak nasıl aranıp ekleniyor bu konuda bilginiz var mı yardım lütfen.
  2. Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılıyor ya ben yeniyim hala bilmiyorum lütfen banada Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılır anlatın arkadaşlar.
  3. Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook Arkadaş Ekleme – Arkadaş nasıl eklenir? Ekleme Hilesi Etiketler :arkadaş ekleme hilesi, arkadaş nasıl çoğaltılır, facebook arkadaş çoğaltma, facebook arkadas çoğaltma hilesi 2012, facebook arkadaş ekleme, facebook arkadaş ekleme engeli, facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma, facebook arkadaş ekleme hilesi, facebook arkadaş nasıl eklenir, facebook engel kaldırma, feysbuk arkadaş...
  4. facebook nasıl engellerim yolu var mı?

facebook nasıl engellerim yolu var mı?

Melekler, ben facebook engellemek istiyorum pcimde.Bunu yapmam mümkün mü? Yani face çıkmasınhiç.Kardeşimin girmesini istemiyorum da ben yokken..
  5. Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Facebook’ta 30 gün engeli aldıysanız aşağıdaki adımları takip ederek engeli kaldırtabilirsiniz Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa...

Sayfayı Paylaş