gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facede görünmez olabilirmiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Acaba faced görünmez olabilirmiyim?Bazen kimse beni farketmeden girmek istiyorum da :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook sayfanızda görünmez olmak istiyorsunuz sizi kimsnein görmesini istemiyormusunuz bunu yapmanız çok kolay arkadaşlar Facebook size bu imkanı sağlıyor..Facebook Hesabınızın Ayarlar kısmından Gizlilik ayarlarına gelin ve Arama Facebook’ta ve arama motorlarında arama sonucunu kimlerin görebileceğini kontrol et kısmına tıklayın.
    Daha Sonra Facebook Arama Sonuçları yazıyor, orada herkes seçili ise arama yapan herkes görecektir.Eğer onu sadece arkadaşlarım derseniz hesabınızı facebooktaki aramalara kapatmış olursunuz. Herkese Açık Arama Sonuçları yazan yerin yanındaki tik işaretinide kaldırırsanız profiliniz gizli duruma gelecektir.

facede görünmez olabilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Görünmez Ev Sinema Sistemi

Görünmez Ev Sinema Sistemi

Sony’nin S-Force PRO Front Surround sistemiyle eşsiz bir ses deneyimi yaşatacak yeni BRAVIA RHT-G800 modeli, surround elektronik aksamını ve hoparlörleri içine gizleyen yapısıyla adeta “Görünmez” bir ev sinema sistemi haline dönüşüyor. BRAVIA RHT-G800, amplifikatörü ve tüm hoparlörleri tek bir üniteye, bir TV ve birkaç başka ev sineması bileşenini de alabilecek bir stand içine...
  2. Görünmez Şemsiye

Görünmez Şemsiye

Japonlara artık aklım sır ermiyor.Ya adamlar yemiyor içmiyor icat yapıyorlar.Ama helal olsun diyorum.Bunu da yaptılar ya..:D Japonya’daki gelişmeler şemsiyeye radikal değişiklikler getirdi. Sert rüzgarlarda ters dönen ve kırılan şemsiyelerin yerini hava şemsiyeleri almaya başladı. Uzaktan bakınca tek bir sopa olarak görülen şemsiye, hava akımını kullanarak kullanıcısını yağmurdan koruyor....
  3. yardımcı olabilirmisiniz :((((

yardımcı olabilirmisiniz :((((

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim...
  4. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba

Sayfayı Paylaş