gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta zaman tüneli nasıl yapılıyor arkadaşlarım =

Facede zaman tüneli nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook zaman tüneli nasıl yapılır ?

facebook zaman tüneli nasıl yapılır ?

facebook da zaman tünelini nasıl yaparım nasıl yapılır facede bir türlü yapamadım da
  2. Facebook Zaman Tüneli Nasıl Yapılır ?

Facebook Zaman Tüneli Nasıl Yapılır ?

facebook zaman tüneli nasıl yapılır facebook zaman tüneli facebook zaman tüneli nasıl yapılır facebook zaman tüneli nasıl kullanılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Özellikle gençlerin hastalığı facebook yeni bir uygulamayla karşınızda melekler :) Facebook zaman tüneli uygulaması. Bu uygulamayla facebook hesabınızı açtığınız tarihten itibaren yaptığınız tüm etkinlikler bir albüm haline...
  3. Facebook Zaman Tüneli nasıl yapılır

Facebook Zaman Tüneli nasıl yapılır

facebook zaman tüneline giriş Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir Merhaba Sevgili Melek'ler, geçtiğimiz günlerde size Facebook zaman tünelini kapatmak için bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise tam tersi olan Facebook zaman tünelini aktif etme bilgilerini paylaşıyoruz. Siz de Facebookta zaman tüneline geçmek istiyorsanız öncelikle linke TIKLAYIN Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa...
  4. Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Arkadaşlar artık bir yardım eden olsun sesimi biri duysun bu zaman tüneli belasından nasıl çıkacam yaa :S
  5. Facebook'ta Zaman Tüneli Nasıl Yapılır

Facebook'ta Zaman Tüneli Nasıl Yapılır

Facebook'ta Zaman Tüneli Nasıl Yapılır? Zaman tüneline geçmek istiyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum bir yardım lütfen!

Sayfayı Paylaş