gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Arkadaşlar artık bir yardım eden olsun sesimi biri duysun bu zaman tüneli belasından nasıl çıkacam yaa :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Facebook zaman tünelinden çıkmak şuan pek mümkün gibi görünmüyor. Lakin zaman tünelinden çıkış için, yakında Facebook tarafından bir açıklama yapılacaktır ve biz, ilgili açıklama yapılır yapılmaz, sizinle paylaşacağız arkadaşım...

Sevgilerle...
    Meleklermekani.com

Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

facebook zaman tünelinden çıkış facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır facebook zaman tünelinden kurtulmanın yolları nelerdir Günümüzde Facebook hesabı olmayan sanırsam bir tek ben kaldım :D:D Herneyse, Facebook hesabı olanlar için çalışayım bende diyor ve sizlere Facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır, bu yazımızda anlatıyorum Melek'ler :) ( Çok fedakar bir adminim, kıymetimi bilin :A )...
  2. Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Selam arkadaşlar Allah için bir yardım edin yahu Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır kafayı yedim:S
  3. Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır yardım!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır yardım!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Kızlar yardımlarınıza ihtiyacım var Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır lütfen yardım edin.
  4. Facebook zaman tüneline nasıl geçilir

Facebook zaman tüneline nasıl geçilir

Herkes zaman tüneline geçmiş bu zaman tüneline nasıl geçiliyor bilen biri var mı ?
  5. Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Facebookta zaman tüneli nasıl yapılıyor arkadaşlarım =

Sayfayı Paylaş