gebe
  1. frkkan

frkkan Forum Okuru

farklı harfve işaretler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında frkkan tarafından paylaşıldı.

bazıları farklı türde harf veya işaretler kullanıyor nasıl yapıyorlar?

farklı harfve işaretler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşaretlerin Dili

İşaretlerin Dili

İŞARETLERİN DİLİ... Yazan: A. Kanevsky Bir gün insan "virgül"ü kaybetti, o zaman zor ve uzun cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı. Cümleleri basitleşince, düşünceleri de basitleşti. Bir başka gün ise "ünlem" işaretini kaybetti. Alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne de bir şeye...
  2. işaret

işaret

Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir.Isaret vermek için kandil asilan ve konulan sey-leri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derce iyidir. Isigi söndürdügünü görmek hayirli degildir.
  3. Tan - İşaret

Tan - İşaret

Durma hadi bişey yap Oyna hadi kıvır bana Farkettir gir kanıma Herkes farkında Kirpiğini süz bana Hayranın tam karşında Sabrım yok deliriyorum Seni seçtim istiyorum Sustum ama bir pusuda Bir işaret bekliyorum Mis çiçeği beyaz melek Ben iki dirhem bir çekirdek Masum bir günaha girmek için Bir işaret bekliyorum Yar ne varsa bende yar Ateşin ilacı saçının rüzgarı Hazırım bak, bil ki sen de...
  4. Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?
  5. Bilgisayar Klavyesinde Farklı İşaretler Çıkıyorsa Ne Yapacağız ?

Bilgisayar Klavyesinde Farklı İşaretler Çıkıyorsa Ne Yapacağız ?

Klavyede Farklı Karakterler Çıkıyor Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor Sevgili melekler, tam msnden arkadaşınıza hararetle birşeyler anlatırken parmağınız bir tuşa basıverir ve bir anda harf yerine garip işaretler basmaya başar klavye, şaşırmayın :D:D Bu sayfamızda Klavyede Farklı Karakterler Neden Çıkıyor sorusunun cevabını ve çözümünü bulacaksınız. ( Bir önce ki konumuzda...

Sayfayı Paylaş