gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Fedakarlık

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Karşılık beklemeksizin yapılan herşey...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fedakarlık
    Azı karar fazlası zarar olan, "ödün verme" ifadesiyle zaman zaman özdeşleştirdiğim, en güzel örneği anne-evlat arasında anne tarafından verilen, genellikle değeri karşıdaki kişi tarafından anlaşılmayınca hayal kırıklığı yaratan, değmeyecek kişiler için tenezzül edilmemesi gereken iş ve hareketlerin bütünü....

3. betül mendeş

betül mendeş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    karşı tarafın iyiliği için yapılmış saçma bir şey.çok fedakarlık yaptım arkadaşlar bi işe yaramıyo.bırakında hep karşı taraf yapsın fedakarlık

4. eeliff

eeliff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istedıgın sey ıcın yaptıgın hersey..

Fedakarlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi fedakarlık örnegi daha...

bi fedakarlık örnegi daha...

Kral penguenler, her yıl Mart sonlarında üreme yerlerine gelirler. Dişi penguen tek bir yumurta yumurtlar ve gider. Bundan sonra baba penguen Temmuz ortasına kadar süren -30C'ye varan soğuklarda ve hızı 120 km./saati bulan rüzgarlarda hiçbir şey yemeden kuluçkaya yatar. Bu 4 aylık kuluçka süresinin sonunda erkek penguen açlıktan ağırlığının yarısını kaybeder. Dişinin geri dönmesinden sonra...
  2. Evlilik....Fedakarlık.....Peki Sonuç???

Evlilik....Fedakarlık.....Peki Sonuç???

fedakar erkek oyunu **ERKEKLER FEDAKARLIK YAPANI MI ALDATIR ???? Gulden Aydin'in Fikret Senes’le röportajından. Esiniz Bedii Bey sizi çok kırmış? Hem de nasıl. Büyük bir şok yasadım. Çok büyük bir ask vardı. Çok fedakârlık yaptım. Yeniden bir insan yarattım ve milyoner ettim. Nerede yanıldığımı çıkarmaya çalıştım. Seneler sonra bunun cevabini bir tiyatro oyunundan aldım: Bir...
  3. Fedakarlık mıdır..? AŞK !

Fedakarlık mıdır..? AŞK !

Kadın adamı çok seviyordu... Yemyeşil ovalarını verdi adama Yaşam fışkıran. "Beni seviyor musun?" "Evet" dedi adam... Güneşini ayını verdi kadın Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına... "Beni seviyor musun?" "Tabi" dedi adam... Kadın çağladı Gürül gürül akan pınarını verdi adama. "Beni seviyor musun?" "Elbette" dedi...
  4. Aşk fedakarlık ister....

Aşk fedakarlık ister....

aşk fedakarlık ister fedakarlık hikayeleri aşk için yapılan fedakarlıklar Aşk fedakarlık ister Aşkın tanımlanmasında fedakarlık kelimesinin yeri büyük. Aşkın yaşaması büyük ölçüde fedakarlığı göze alabilmeye bağlı. Ama fedakarlığın her zaman mutluluk getirdiğini söyleyemeyiz. Şöyle bir örnek verelim... Genç kızın yüreği, aşk heyecanıyla kıpır kıpırdı. Duygularının karşılıksız kalmadığını da...
  5. Aşırı fedakarlık çocukları bencilleştiriyor

Aşırı fedakarlık çocukları bencilleştiriyor

Fedakarlık anne-babalar için adeta bir görev gibi kabul edilse de, fazlası çocuğun bencilleşmesine ve ilerleyen yaşlarda mutsuz bir hayata sahip olmasına neden oluyor. "Çocuğum için her şey feda olsun!" diyerek onu kral ve kraliçeler gibi yetiştiren anne-babalar, aslında kendini beğenmiş ve devamlı hizmet alan bir insan yetiştirdiklerinin farkında değil. Her işi ebeveyni tarafından...

Sayfayı Paylaş