gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fenerbahçe 2012-2013 Forma Satışları Ne Zaman Biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba aranızda mümkünse Fenerbahçe 2012-2013 Forma Satışları Ne Zaman bilen varsa lütfen bana yazsın formalar ne zaman satışa çıkıyor öğrenmem lazım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fenerbahçe 2012-2013 Forma Tanıtımı Ne Zaman

Fenerbahçe Yeni Sezon Forma Satış Tarihi

Fenerbahçe'nin 2012-2013 sezonunda giyeceği formaların tanıtımı, 27 Temmuz Cuma günü yapılacak.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Profesyonel Futbol A Takımı'nın 2012-2013 sezonunda giyeceği formaların, 27 Temmuz Cuma günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilecek bir organizasyonla basına ve davetlilere tanıtılacağı bildirildi.

Formaların satışına ise lansmandan hemen sonra saat 22.00'de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Maraton ve Fenerium Alt mağazaları ile Bağdat Caddesi Suadiye Fenerium Mağazası'nda başlanacağı kaydedildi.

Bu arada 28 Temmuz Cumartesi günü itibariyle formaların Fenerium mağazalarında satılacağı, lansmandan hemen sonra da ''www.fenerium.com.tr'' ve ''www.fenerium.de'' internet sitelerinden formalara ulaşmanın ve satın almanın mümkün olacağı açıklandı.

Fenerbahçe 2012-2013 Forma Satışları Ne Zaman Biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Fenerbahçe Formalarının Resimleri

2012 Fenerbahçe Formalarının Resimleri

2012 fenerbahçe forması, resimleri, nasıl olacak, şekli, tasarımı, ile ilgili bilgiler burada melekler Kulübün başında dönen onca şaibeli olayın yanında, lig ve hayat devam ediyor melekler.Şahısların yaptıkları şeyler kendilerini bağlar, kulübe birşey olmaz diyerek,Fenerbahçe SK'nün yeni sezon için tasarladıkları formaların resimlerini ekliyoruz ...
  2. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.
  3. 2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba bu yıl ki Berat Kandili ne zaman ben takvime baktım bizde ki takvim ne iş bilmiyorum ki yazmıyor ya da ben mi göremedim:S Neyse size soruyorum 2012 Berat Kandili Ne Zaman bilen varsa yazsın
  4. 2013 Fenerbahçe Formaları Fenerliler için!!!

2013 Fenerbahçe Formaları Fenerliler için!!!

Fenerbahçe 2013 formaları 2013 Fenerbahçe Formaları Fenberbahçenin 2013 formaları Benim gibi Fenerbahçeli Melek'lerimiz için ve Fenerli tüm arkadaşlarımız için, bu sayfamızda Fenerbahçe 2013 formaları resimlerini ya da şöylede diyebiliriz 2013 Fenerbahçe forma modelleri çeşitlerini sunuyorum arkadaşlar:A Dilerim ki, Fenerbahçenin yeni formaları bize uğur getirir! En büyük Fener, başka da...
  5. 2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor biliyor musunuz acaba

2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor biliyor musunuz acaba

Selam hanımlar ben önümüz de ki yıl anneler günü ne zaman denk geliyor diye merak ediyorum yani 2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor bilen varsa yazsın bana

Sayfayı Paylaş