gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Feriha Emir'i terkediyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Feriha Emir'i terkediyor Feriha Emir'den yediği tokadın ardından evi terkediyor. Emir'in bir çocuğu olacağını sürpriz bir şekilde öğrenen ve bunu kabullenemeyen Feriha bir yol ayrımındadır.

Yeni bölüm fragmanında evi terkeden Feriha boşanma hazırlıklarına başlıyor.

Feriha Emir'i terkediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyin takımı Yahoo'yu terkediyor

Beyin takımı Yahoo'yu terkediyor

Yahoo'nun beyin takımı, Google ile girilen mücadelede alınan yenilginin ardından görevlerini bırakmaya devam ediyor. Son olarak CEO Terry Semel istifa etti. Son altı ayda dördüncü istifa geldi. Bu kez Yahoo’nun en üst düzey yöneticisi olan Terry Semel görevi bıraktı. Semel’in yerine kurucu ortaklarından olan Jerry Yang atandı. 2001 yılından beri görevde bulunan Semel, Yahoo’nun Google...
  2. İngilizler kredi kartını terkediyor

İngilizler kredi kartını terkediyor

İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonuçları, ekonomideki kötü gidişten kaygı duyan İngilizler’in, kredi kartıyla harcama yapmaktan vazgeçtiklerini ve harcamalarını nakit olarak yapmaya başladıklarını ortaya koydu. İngiltere Ticaret Konsorsiyumu (BRC) tarafından 17 bin mağazada gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları, 2007 yılında yapılan nakit işlemlerin oranının yüzde 60 olduğunu, bunun...
  3. Türkiye'yi terkediyorum

Türkiye'yi terkediyorum

Şöhretler dünyasında kendisine gizli ambargo uygulanıp ,iş verilmediğini öne süren Aydın Türkiye'yi terkediyor.... Şarkıcı, sanat hayatını artık Almanya'da sürdürecek. TÜRKİYE'DE YAŞANMAZ! Aydın 'acı vatan'a gidiyor! Günaydın'ın haberine göre, iki yıldır yaşadığı Hollanda'dan 'Şeker' isimli yeni albümü nedeniyle dönen Kuşum Aydın, medya dahil kimsenin destek vermediğini söyleyerek, piyasada...
  4. Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

Adını Feriha Koydum'un Emir'i Çağatay Ulusoy ameliyat oldu

adını feriha koydum, emir, çağatay ulusoy, ameliyat oldu, nezaman, neden, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Genç kızların gözdesi Adını Feriha Koydum dizisinin Emir'i Çağatay Ulusoy dün ameliyat olmuş melekler...Genç oyuncuya geçmiş olsun diyor haberin detaylarına geçiyorum... Dün sabah erken saatlerde menajeri Selin Boronkay ile hastaneye gelen ünlü oyuncunun sol göz kapağında...

Sayfayı Paylaş