gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen paylaşın arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fettah Can Milat Sözleri

Fettah Can Milat Şarkı Sözü

Kararlıyım seni bu kez
    Tamamen hayatımdan çıkarmaya
    Kararlıyım sana ait senin olan ne varsa
    Bir gecede yakmaya

Yoruldum dağılan hayallerini toplamaktan
    Fazlasıyla yorgunum
    Bir hayalpereste aşık olmaktan
    Oof

İster kapıyı çarp git
    İster kal feryat et
    Bugün ayrılıyoruz
    Bir tek bunu kabul et

İster kapıyı çarp git
    İster kal feryat et
    Bensiz geçen bu günü
    İstersen milat kabul et
    Yalnız geçen bugünü istersen milat kabul et

Fettah Can Milat Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fettah Can Milat şarkısı sözü

Fettah Can Milat şarkısı sözü

Fettah Can Milat şarkı sözü Fettah Can Milat şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Fettah Can'ın Milat adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Kararlıyım seni bu kez Tamamen hayatımdan çıkarmaya Kararlıyım sana ait senin olan ne varsa Bir gecede yakmaya Yoruldum dağılan hayallerini toplamaktan Fazlasıyla yorgunum Bir...
  2. Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkı sözü

Fettah Can Duvar şarkısı sözü Fettah Can Duvar şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Fettah Can'ın albümünde yer alan Duvar adlı şarkının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz :) Seninle bir daha aynı yolda yürümem Seninle yürüyene yolda tuzaklar var Bir daha asla dokunmam tenine Senin teninden önce duvarların var Ben o duvarlara çarpa çarpa Nasır...
  3. Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık Şarkı sözü

Fettah Can Yalnızlık şarkı sözleri Fettah Can Yalnızlık şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler ve Fettah Can hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Fettah Can'ın Yalnızlık adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çok kırgınım bütün dostlarıma Sevgilim seni düşman ettiler bana Bir hataydı beni seçmedin İnandın onlara Sihirli sözlere aldandın Büyü yaptılar sana Yalnızlık alır...
  4. Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkı sözü

Fettah Can Mandalinalar şarkısı sözü Fettah Can Mandalinalar şarkı sözleri Mandalinaların mevsimide geçiyor, Fettah Can'ın sayesinde mandalinaları mevsimi dışında da yiyecek olmasakda kokusunu belki hissedeceğiz :) Sevgili Melek'ler, Fettah Can'ın Mandalinalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrı ayrı uyusak uyansak Yaz gelse açılsak Ayrı ayrı iki yarımdan Bir tamam...
  5. Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri

Fettah Can Milat sözleri Selam kızlar sizden Fettah Can Milat sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden sağolun.

Sayfayı Paylaş