gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Filipinler Başkenti Neresi acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben bir şeyi çok merak ettim ve merakımı da gidermek için size sormak istedim daha öncede bir konuda soru sormuştum ve sizde çok güzel bir cevap vermiştiniz. Şimdide size Filipinler Başkenti Neresi diye soruyorum ve cevap için şimdiden de tşk ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Filipinler'in Başkenti Neresidir
    Filipinler Başkenti

Filipinler'in başkenti Manila'dır. Şehir ülkenin en büyük adası olan Luzon'da Manila Bay'ın doğu kıyısında bulunur.

Filipinler Başkenti Neresi acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zambiya'nın Başkenti Neresidir ?

Zambiya'nın Başkenti Neresidir ?

Zambiya Başkenti Neresi Lusaka Hangi Ülkenin Başkentidir Sevgili melekler, forumumuzda her türlü genel kültür bilgisini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu yaımızda ise Zambiya'nın başkenti hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz :) Zambiya Başkenti - Lusaka'dır. Lusaka, Zambiya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Şehir, 1905'te kurulmuştur. Lusaka'nın 2010 nüfus sayımına göre...
  2. Suriyenin Başkenti Neresidir

Suriyenin Başkenti Neresidir

Suriyenin Başkenti Neresidir kızlar şam mı Suriyenin Başkenti yoksa yanılıyormuyum neresi ya?
  3. Filistin Başkenti Neresi acaba

Filistin Başkenti Neresi acaba

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok merak ettim ve size sormak istedim acaba bu Filistin Başkenti Neresi biliyor musunuz?
  4. Moldova Başkenti Neresi acaba

Moldova Başkenti Neresi acaba

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak acaba aranızda Moldova Başkenti Neresi bilen var mı? Eğer Moldova Başkenti Neresi bilen varsa lütfen bana yazsın.
  5. Abbasiler Başkenti Neresi acaba

Abbasiler Başkenti Neresi acaba

Kızlar bişey merak ettim siz bilirsiniz diye size sormak istedim acaba Abbasiler dönemin de Başkent Abbasiler başkent olarak nereyi kullanmışlar ani Abbasiler Başkenti Neresiymiş biliyorsanız yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş