gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Firefox Eklenti Kaldırma Sorunu hakkında bilgi ve çözümü

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Firefox Eklenti Kaldırma Sorunu Çözüm

Firefox Eklenti Kaldırma Yardım

Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/209753-firefox-babyloon-eklentisi-kaldirma-resimli.html anlatım paylaşımında bulunmuştuk. Bu gün ise Firefox eklenti kaldırma sorunu ve çözümü hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri paylaşıyoruz.

Firefox eklentilerinizi kaldırmanın kesin çözümü şudur:

Switchproxy ayarlarına girin.

Buradan otomatic update'i kaldırın.

Bu kadar basit...

Firefox Eklenti Kaldırma Sorunu hakkında bilgi ve çözümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Semptom, sorun ve çözüm

Semptom, sorun ve çözüm

Semptom, sorun ve çözüm Bara gittiniz bir bira söylediniz, ardından bir bira daha ve ardından bir bira daha... Peki sonra sizi ne gibi semptomlar bekliyor? Semptom: Soğuk ve ıslak ayaklar. Sorun: Bardak yanlış bir açıda tutuluyor. Çözüm: Bardağı çevirin. Böylece bardağın ağız kısmı tavana bakar. Semptom: Sıcak ve ıslak ayaklar. Sorun: Yanlış mesane denetimi. Çözüm: En yakın köpeğin yanında...
  2. 13 Sorun Ve 13 Çözüm

13 Sorun Ve 13 Çözüm

Saçlarımız bizim için çok değerlidir.Bunun için onlara nerdeyse gözümüz gibi bakarız kırılmasın,yıpranmasın isteriz ama her ne yapsakta o sorunlarla karşı karşıya mutlaka geliriz bu sorunları ve çözümleri merak edenler için Saçlarınız kırılıyor mu, hiç parlamıyor mu, şekle mi girmiyor, yoksa kepeklendi mi? İşte belli başlı 13 saç problemine 13 pratik çözüm önerisi. Saçlarım çok uzun, hiç...
  3. Firefox Bilgisayarı Kasma Sorunu Çözümü

Firefox Bilgisayarı Kasma Sorunu Çözümü

Firefox Bilgisayarı Kasma Sorunu Çözümü Merhaba arkadaşlar Firefox Bilgisayarı Kasma Sorunu Çözümüyle ilgili yapacaklarımı lütfen yazın yardımlarınızı esirgemeyin.
  4. Firefox Babyloon Eklentisi Kaldırma Resimli

Firefox Babyloon Eklentisi Kaldırma Resimli

Firefox Babyloon Eklentisi nasıl kaldırılır Firefox Eklenti Kaldırma resimli Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Firefox Babyloon Eklentisini kaldırmak isteyipte bu konuda yardım almak isteyen arkadaşlarımız için Firefox Babyloon Eklentisi kaldırma hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz. Babylon Toolbar eklentisini sisteminizden kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayın. 1.Firefox...
  5. Sony Psn Plus Cüzdana para ekleme sorunu ve kesin çözümü

Sony Psn Plus Cüzdana para ekleme sorunu ve kesin çözümü

Psn Cüzdana para ekleme sorunu, kredi kartınız geçersizdir lütfen bilgileri kontrol ediniz sorunu yaşayanlar buyrun bakalım. Şimdi arkadaşlarım çektiklerinizi bende biliyorum. Bende sizler gibi iki aydır deniyorum hatta ütopya yapıp kredi kartını bile sıfırlattım bankaya ama nafile. bi ara ben on tl para ekleyebildim bi ara dediğim de 14/02/2015 tarihinde ekleme yapabildim. Şimdi sağı solu...

Sayfayı Paylaş