gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Flash disk format atma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Flash disk format atma konusunda da bilgi verirseniz çok sevinirim ben Flash diske format atmak istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Flash disk format atma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Symbian Telefonlar İçin Format Atma

Symbian Telefonlar İçin Format Atma

sony ericsson c903 format atma c903 format samsung star wifi atma İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında ve telefonu düzgün çalıştığı zamanki ayarlarına geri döndüremiyorsanız , yapmanız gereken iki işlem vardır... Telefonu Fabrika Ayarlarına Getirmek Menü > Ayarlar > Telefon Ayarları > Fabrika Ayarlarına Geri Dön seçeneği işaretlenir ve teleofnunuzun tüm ayarları fabrikadan...
  2. Dünyanın ilk Flash disk tabanlı sunucuları

Dünyanın ilk Flash disk tabanlı sunucuları

Sun Microsystems, dünyanın ilk Flash disk tabanlı sunucularıyla sektöre öncülük ediyor. Sun’ın SSD tabanlı sunucuları, OpenSolaris ve Solaris ZFS'i bir araya getirerek performansı ikiye katlıyor, güç tüketimini yüzde 38 oranında azaltıyor. Sun Microsystems, uçtan uca kurumsal Flash stratejisindeki bir sonraki adımı olarak x64, CMT (Chip Multi-Threading) ve Blade sistemlerine yönelik Solid...
  3. Disk Atma Hakkında Bilgiler

Disk Atma Hakkında Bilgiler

disk atma disk atma hakkında bilgi kuralları oyun kuralları nasıl oynanır Disk atma sporu hakkında genel bilgiler... Atletizm sporu atmalar branşından, bir diskin bir daire içerisinden belli bir açı ile saha boyunca atılmasına göre yapılan spordur. İki tip disk vardır. 1 ve 2 kg'lık olup yapısal şeklinden dolayı disk adını almıştır. Dört atma dalından biridir. 74 metre 8 cm ile dünya...
  4. Flash disk biçimlendirme - format atma

Flash disk biçimlendirme - format atma

Flash disk format atma Flash disk biçimlendirme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yaz
  5. Notebooklara Format Atma Resimli anlatın lütfen

Notebooklara Format Atma Resimli anlatın lütfen

Arkadaşlar Notebooklara nasıl Format Atılıyor bu konuda bilginiz var ise lütfen paylaşın ve ayrıca Notebooklara Format Atma Resimli anlatım yapın.

Sayfayı Paylaş