gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Forumuza Konu nasıl Açılır ?

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

maxicep konu acma Merhaba arkadaşlarım bilmeyen arkadaşlarımız için konunun sitemize nasıl açılacağını ve dikkat edilmesi gereken hususları anlatmaya karar verdim.

Öncelikle konuyu açacağınız siteye gidiyorsunuz.

diyelimki site şu olsun.

ylang ylang faydaları-MUCİZE İKSİRLER

bu sitedeki konunun başlığı,
    ylang ylang faydaları

biz bunu sitemizde açarken,
    başlığı biraz değiştirmemiz gerekiyor, çünki her yerde aynı başlıkla olan konular pek dikkat çekmeyebilir.

bu konu güzellik vebakım ile alakalı olduğu için güzellik ve bakım önerileri başlığımıza gidiyoruz ve yeni konu aç diyoruz.

Konu başlığına ; Melekler ylang ve faydalarını bilelim şeklinde yapıyoruz.

aşağıdaki şekilde konuyu seçip koplaya diyoruz.

kopyala dedikten sonra yeni konu aç dediğimiz yere gelip

yapıştır diyor ve başlığı ekleyerek konuyu aç diyoruz.

Bu kadar arkadaşlarım.

Not: Özellikle konu açan arkadaşlarımız, konunun hemen başına kendisinden mutlaka ama mutlaka bir iki cümle yorum yaparsa bizim için çok daha değerli olacaktır.

Yukarıdaki konuya örnek yorum şu şekilde olabilir
    ÖRNEK:
    Konuyu yapıştırmadan hemen önce üst kısıma

" Sevgili arkadaşlarım, ylang ve faydalarını belki merak ediyorsunuzdur. Bakın bilginiz olsun :) "
    Şeklinde yorum katabilirseniz çok faydalı olacaktır.

2. gizemli_melek

gizemli_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Forumuza Konu nasıl Açılır ?
    saol sadmin, yeni üye olduğum için bilmiyordum ama öğrenmiş oldum

Forumuza Konu nasıl Açılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Foruma Konu Açarsa

Ünlüler Foruma Konu Açarsa

İbrahim Tatlıses: -Bugüne kadar kimlere “Allah cezanı verecek” dedim ve kimler cezasını buldu. Tıkla bak -Halay başı nasıl olunur (resimli anlatım) Polat Alemdar: -Boş silah şeytana nasıl doldurtulur (resimli anlatım) -Memati bizim derin devlet olduğumuzu ne zaman çakacak Cem Yılmaz: -Araba koleksiyonum özel parçası olan 1965 yapımı el arabası >>>Tıkla Bak>Gir Hadi>Gir bak
  2. Yeni konu nasıl açılır?

Yeni konu nasıl açılır?

1.AŞAMA Öncelikle açacağımız konunun içeriğine en uygun bölümü seçmeliyiz.Çünkü sitede kirliliğe neden olabilir.Ayrıca gereksiz konularda açmak sitede görüntü kirliliğine yol açar eğer bir sorununuz varsa site yöneticilerine veya ilgili üyeye özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz. 2.AŞAMA Konuyu açacağımız bölümü seçtikten sonra yeni konu butonunu kullanıyoruz. 3.AŞAMA Konumuza uygun bir...
  3. ünLüLeR FoRuMa KoNu AcaRSaa...

ünLüLeR FoRuMa KoNu AcaRSaa...

İbrahim Tatlıses: -Bugüne kadar kimlere “Allah cezanı verecek” dedim ve kimler cezasını buldu. Tıkla bak -Halay başı nasıl olunur (resimli anlatım) Polat Alemdar: -Boş silah şeytana nasıl doldurtulur (resimli anlatım) -Memati bizim derin devlet olduğumuzu ne zaman çakacak Cem Yılmaz: -Araba koleksiyonum özel parçası olan 1965 yapımı el arabası ****>Tıkla Bak****< Ajdar: -Manav...
  4. Konu Nasıl  Açılır?

Konu Nasıl Açılır?

Sevgili M.M Melekleri; Sizlere yeni konu nasıl açılır onu anlatacağım.Bu sayede bizimle bilgi paylaşımında bulunabilir,dilerseniz dertlerinizi anlatabilir ve yeni üye olmuş iseniz bize kendinizi tanıtabilirsiniz.
  5. Konu nasıl açılır ? Nelere dikkat etmek gerekir ?

Konu nasıl açılır ? Nelere dikkat etmek gerekir ?

Değerli Melekler Mekanı Editörleri Şimdi sizlere konu nasıl açılır olayını çok basit şekilde video olarak anlatmaya çalışacağım. Bu konuyla alakalı tüm sorularınızı ve sorunlarınızı yine bu başlık altından açılmış konunun altına yazabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=yYDLNyqZVSo

Sayfayı Paylaş