gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Fransada Gol Manzarasi

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

fransa resimleri, fransa, gol resimleri, doga resimleri, resimler konusu burada meleklerim

Merhaba Melekler,

Hafta sonu gittigimiz, bizim meshur ordekli golumuzun orda piknik yaparken, cektigim resimleri sizlerle paylasmak istedim, kugularimiz cok evcil ve cok guzeller, onlar icin haftalar oncesinden buzlukta sakladigim bayat ekmeklerimi bayila bayila yediler :) Fransizlar genelde buraya spor icin geliyorlar, ya golun etrafinda kosarlar ya da bisikletle tur atarlar, kahvalti yapmaya gelen tek aile bizdik zaten, herkes spor yaparken biz yiyorduk
    :D:D Esim iki tur kostu once hakkini yemiyeyim ama pesinden oturdu bir guzel kahvaltisini da yapti : )))

melike gunduzalp ve PaSikA bunu beğendi.
Fransada Gol Manzarasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransanın intikam ateşi...

Fransanın intikam ateşi...

Neye mal olursa olsun intikam almak 1780, Amerika Savaş beklenmedik tarafların yakınlaşmasına neden oluyor. Amerikan devriminde de buna benzer bir durum yaşanmıştı. Fransa'nın savaşa girmesinin nedeni İngiltere'yle aralarında yüzyıllardır devam eden anlaşmazlıktı. Tarihin cilvesi; ABD'yi yaratan Fransa, İngiltere'den intikam almak istiyordu. Bazı tarihçiler bizi Fransız devriminin Amerikan...
  2. Su alti manzarasi bir baska...

Su alti manzarasi bir baska...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kalecinin gol yemesi

kalecinin gol yemesi

Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu.. Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri... -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha...
  4. Fransadaki meleklerin tanisma alani

Fransadaki meleklerin tanisma alani

fransada saat kaç tanisma siteleri fransada kaç şehir var yeni tanisma siteleri almanyada şehir var mrb arkadaslar ben fransada yasiyorum ,paris 91 bolgesindeyim ,aranizda hic yokmu fransadan gelin tanisalim bizde:slm:
  5. Kaleci gol yerse

Kaleci gol yerse

- Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu.. Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri... -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha -Ulan...

Sayfayı Paylaş