gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Fuat feat. Ayben - Aybende

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Fuat feat. Ayben - Aybende Aybende Ayben : Üsküdar
    Fuat : Batı Berlin
    Ayben :Kızlar
    FuaT : Rape gelin
    Ayben : Aybende micro emin
    Fuat : Fuat beton zemin

Ayben
    Dokunamadı bu rape gay okunamadı bu bana göre hey seni gidi dj dilini kesip tizine sokmak farz oldu bu rapi duymadan sakın ölme stay konseyden çıkacak kararı bekle bitch sen bir hiçsin.. beat hakkımı kaybettim o vakit sms ine tek cevabım ...... sus rap senin olamdı pes dengini bulamadın hayret kendine getiremedimi wack hergün ağlama ablası rap yapmayı dene hadi saldırın bana diss yapıcam gene benim adım Ayben rap tek kelime geriye ne kaldı ki habt angst wor mir be scared of me çok geçmedi gene kapana kapıldık ama beni incir ağacında görmek yok kotuyla kavga edip bana sesini duyurmak isteyen herkesin, hali zor, maalesef icra edilebilir her görüş aynı tastiklenen her pislik midemi bulandırır
    Ayben : Üsküdar
    Fuat
    Testere geldi rapleri yere serdi defteri karalamadan kafatası çatlamadan çatlamak andan çıkar ama kandan ayak yapan amerikaya tapan surata sapan. sadrazama takımlar ikram! zeytinburnu sıla. mağaradan çık lan pesimist değil fettan. de get lan!!para harcar soluk, kara yaslan soğuk, yere kapanır moruk ara açılır koru kızım sabır el boğulur ama sen domuzsun koçum.playback yapma sonun şaka değil.. hata var fuat kırdı boyun rap işimiz mic check'le oyun leşe verdi oyu diz boyu kurbanlık koyun. me

Ayben
    liriğe kritik analitiğe politik organiğe platin estetiğe jelatin akademiye keratin ekonomiye statik elektriğe pratik o rapin adı tektip tektük arada çürük olabilir saçmalamak istedim ama olmadı yaza yaza adımıda ezberlediniz ama ben sizler gibi söz çalmadım kendi defterim kendi kalemim kendi stilim kendi dilim sözlerim benim marifetim nacizane bi kız mc'yim özür dilerim boşuna yazma diye söyledim kuşlar söyledi bana ben bilirim daha anlatıyorlardı ama rap yapasım geldi ve ben dinlemedim
    Ayben : Üsküdar

Fuat feat. Ayben - Aybende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fuat  - gözaltı (feat çilekeş)

fuat - gözaltı (feat çilekeş)

Fuat: Yanlış yolda kayboldu,doğrular hiç oldu,içim dolu kural kesti kolu, ölü dağlardan Battal Gazi komiser olamaz hoh çabalar mazi. Dağda ovada işkence var,sanada bana mapusta tek çare kapuska. Apışta gel,yapışma len,karışma sen yoluna giden ben,özgür sen. Hakimiyet kimde kalır?Rüşvet satın alır,paraya tapın,yaraya bakın. İnfaz ölümden sonrada var yan gelip yatın,bende kaybolan her gencin...
  2. Fuat - Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok

Fuat - Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok

Fuat feat. (Eski)KuvvetMira - Fok [Fuat] Evim yok, arabam yok karnim tok beyzbol sopasiyla avlanir fok havlu atan çok dünyadan kop kiçinda cop s.o.s. top tekerlek daha dogru olur Jön Türk gaylerle solur bu sefil sonu indir donu uzakdoguyla tek baglantisi kimono mu? Travestilerle tura çikmisin dogrudur filozof kesildi alkolik tohumu Tanri degil rapi ben yarattim her parçam iltahap...
  3. Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin

Fuat - Fuat (feat. Ceza) Verdigim Tohumlari Ekin

uat feat. Ceza - Verdigim Tohumlari ekin Fuat: Ölülerin sayisi yasayandan cok tükürdükmü ok püskürttükmü cok düsündükmü yok gurbettir bok ayol ben rapi severim yapiim hop dedik sarjörüm bosalana kadar parmak damat tetik gelin cekip gelin gögsüm delik beynim celik canin sakso calmak istemezse fuck tir git hastir it yarim tik aritmatik görsel olunca farkli grubun ... siritip...
  4. Fuat - Entürkteynment

Fuat - Entürkteynment

Yeah pusu kurdum barikatıda ardından fuat 26 satırla alnından çapıra batıran yere yatıran katırı çamurla yıkatan berlin in batısından tel örgülü ahenk her yeri kan kokusu sercek hep hedefe seç ve muharremm yek özel piyade bu rap tek cihana hitabe fettfleck'te panzer Azra da flakşırda kadınada bir tokat sen rap'in ırkını roka ile s.ktin kavvat yeah nerde havan topu samanyolunu 60 milimetrelik...
  5. Fuat - Cihana Hitabe (feat. Şahtiyan-Yener & Ceza)

Fuat - Cihana Hitabe (feat. Şahtiyan-Yener & Ceza)

nakarat: cihana hitabe seviyemiz harabe toprağa gider her her cenaze biz kurtaricez sen uyurken nöbetteyim güzel yarem fuat: bütünler dondu, kondu gecelere sordu vasiyet kurdu dişler dolgu sıkmak gereksiz infazımız en gereksiz yılanlarla daldık parklara selamsız sabahsız kazasız gürültü kankasız kalmış yanmış yanılmış kanmış kandırılmış gece vakti uyarılmış tam 10 da lan burda fuat burda toz...

Sayfayı Paylaş