gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gangnam style şarkıcısı kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dünyada fırtınalar kopartan, videosuyla bizleri de gülmekten kopartan ama şarkısına bayıldığım gangnam style ı kim söylüyor psv mi psx mi ? Tam adı yok mu bu adamın :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Gangnam Style, Koreli müzisyen Park Jae-sang tanınan adıyla PSY'nin 2012 yılı yapımı şarkısı. Komik, ritmik ve Park Jae-sang'ın alışılmadık dans figürlerinden dolayı çok büyük ilgi gördü. Şarkı 15 Temmuz 2012'de yayınlandı.

Youtube'a yüklenen videosu 19 Kasım 2012 itibarı ile 760 milyondan fazla izlenme sayısıyla Youtube'da en çok izlenen 2. videodur.

gangnam style şarkıcısı kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkişi Gangnam Style :D:D

Türkişi Gangnam Style :D:D

Bu konu; Türk işi gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugünlerde izlenme rekorları kıran Gangnam Style şarkısı ve dünyada ki yankılarını şöyle bir araştırmak istedim sizler için :D:D Önce sabah haberlerinde izlediğim Turgutreis Belediye Başkanının oğlunun düğünü için çektirdiği klip, ardından Hayrettin'in Mangal Style klibi derken bu kez de esprili bir...
  2. Gangnam Style çevirisi nedir

Gangnam Style çevirisi nedir

Gangnam style şarkısının Türkçe çevirisini arıyorum. Herkesi coşturan bu parçada neler söylüyor merak ettim doğrusu :D:D
  3. Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu konu; değişik gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gangnam Style çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavururken, ülkemize de sıçramış ve komik versiyonlarla hafızalarımızda ki yerini almıştı. Şimdi paylaşacağım videoda ise çok farklı bir şey yapılmış ve Gangnam Style şarkısı enstrümansız olarak sadece insan sesiyle düzenlenmiş. Ben gayet başarılı oldum ama aslı gibi...
  4. Gangnam Style Rekor Kırdı!

Gangnam Style Rekor Kırdı!

Haber Yayın Tarihi : 21.12.2012 22:30 Tüm dünyada fırtınalar estiren 'Gangnam Style' şarkısı Youtube'da 1 milyar izlenme sayısını geçti. Gangnam Style çılgınlığı bundan yaklaşık 5 ay önce Youtube'a yüklendi. ve yüklenir yüklenmez Gangnam Style çılgınlığı başladı. Youtube'da hemen keşfedilen klip tüm dünyada yankı bulurken ülkemizde de oldukça ilgi ile karşılandı. Neredeyse tüm dünyanın müzik...
  5. Gangnam Style Nedir?

Gangnam Style Nedir?

PSY (Park Jae-Sang) KİMDİR?Park Jae-Sang, bilinen adıyla PSY 31 Aralık 1977 Seul, Gangnam doğumlu Güney Koreli şarkıcı, söz yazarı ve müzik prodüktörü. PSY genel olarak mizahi sahne performansı ve ilginç dansları ile tanınır. Elbette yükselişinde en büyük etken "Gangnam Style" isimli şarkısı (özellikle klibi) ve dansı olmuştur. Gangnam Style Nedir? "Gangnam Style" modayı...

Sayfayı Paylaş