gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebe kalabilme şanısınızı burdan hesaplayın

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hamile kalabilme hamile kalabilme hesaplama günleri gebe günleri kalabilmek için hesaplama Gebe kalabilme şanısınızın en yüksek olduğu günleri burdan hesaplıyabilirsiniz

2. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gebe kalabilme şanısınızı burdan hesaplayın
    sağol canım paylaşım için bu hafta yani 16 - 21 arası full çekmem lasımmışşş:))))))))
    hadi bana kolay gelsin ozaman
    :)

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Hımmm bu hesaba göre bu ay hamile kalma şansım baya yüksek, inşallah hadi hayırlısı...:deli:

4. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar, az önce internetteki yumurtlama hesaplmama yerlerini gezdim, hepzinde baska cikti..
    14.- 24.
    17.-21.
    15.-20.
    v.s., burdaki´de 14.- 19. cikti.. benim hesabima görede 19. Yumurtlama günü olmasi lazim.. hadi hayirlis...

5. DİLEK74

DİLEK74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu günleri denedim ama olmadı şimdi dr gidiyorum!

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha bunu hesaplayıp risk olmayan günleri değerlendrmem lazım:D

7. canom_14

canom_14 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benim son adet günüm 20 hazıranda başladı ve 26 haziranda bitti ve eşimle 2-3 kez birlikte olduk acaba hamile kalma şansım ne kadar ??

8. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benımde son adet gunum hazıran yırmıydı ve altı ugn surdu ınsallah hamıleyımdır ıkı gundur ınanılmaz karın agrısı yasıyorumsankı adet olucakmısım gıbı bu ayın 11 ınde hastalanmam lazım laım yanı bır hafta var ınsallah hamıleyımdır ya bırı bana bısey desın karın agrısı olurmu gebelıkte

9. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bende beklenen adet tarihine 2 3 gün kala kasık ağrısı olmuştu canım şuan bile arada devam ediyo umarım hamilesindir

10. tgba87

tgba87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu yöntemleri denedim ama testler var artık daha sağlıklı %99 doğruluk var ovülasyon testi satıyorum yanında gebelik testide hediye.Çoğu müşterim bu şekilde hamiş kaldılarrr :))ilgilenen olursa uygun fiyattan yardımcı olurum.Allah herkesin kucağına hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

d

allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar

12. katreee

katreee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu testler hemen hemen doğru kendinizde hesaplayabilrsiniz. düzenli bi adetiniz varsa, adetinizin ilk gününden 14 gün sayın 14 gün yumurtlama gününüzdür. ondan önceki 2 gün ve sonraki 1 gün de gebelik şansınızın arttığı günlerdir.

Allah isteyen herkese güzel bebişler versin :)

13. janviye

janviye Forum Okuru

gebelik belirtileri

slm arkadaslar ben uzuzn zamandir bu sayfaya bakiyorum araniza yeni katildim yazdiklarinizi hep okuyorum bende 12 gun geciktim 7. gunumde test yaptim negatif kanda baktirdim yine negatif cikti ama tum belirtilri yasiyorum mide bulantisi asiri istah aserme gibi karinda sislik hatta ilk 3 gun adetim olucakmis gibi kasigimda agri vardi sag bacagim kasildi gun icinde ve yuriyemedim ama bebek yok sizce kan testinin yanlis cikma veye belli olmama ihtimali varmi cok korkuyorum bi sorun cikmasindan ilk gunler cok heyecanliydim testi yapinca yikildim nerdeyse simdide hayla neden adet olmuyorum diye korkuyorum

14. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    mrhaba bende yumurtlama günlerimi anlayamıyorum ne kadara satıyosun acaba

15. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    canım malesef kanda 1 günlük gebelik bile çıkıyor inşallah hamilesindir ama zannetmiyorum

Gebe kalabilme şanısınızı burdan hesaplayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kader sayınızı hesaplayın!!!

kader sayınızı hesaplayın!!!

KADER SAYISI NEDIR ? Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor. Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz, kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayida... Dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz. KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ? Yasam carkinizin kader sayisini bulmak icin, dogdugunuz ayin degeriyle, dogum gunu ve yilinin...
  2. Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

ne zaman hamile kalmam hamile kalmanın yüksek olduğu günler kalmamanın nedenleri Ne zaman gebe kalırım, şu gün şu tarih mi diye hesaplamak biraz zor ama bu linkte hesaplayabilirsiniz. Dogrumu çıkıyo diye merak edenler vardır.Benim bazı yakınlarım,tanıdıgım kişiler bu hesaplamayı yaparak hamile kaldılar, ilk bende tesadüftür falan demiştim inanmamıştım. Ama sonra söyleyenlerde dogru çıktığını...
  3. gebelik haftası hesaplayın melekler

gebelik haftası hesaplayın melekler

gebelik haftası hesaplama tüp bebek gebelik haftası hesaplama tüp bebekte gebelık hadi hamile bayanlar GEBELİK HAFTASI HESAPLAYICI VE BAANA BELİRTİN MERAK EDİYOMMM :d
  4. Şehirlerarası Mesafeyi Hesaplayın

Şehirlerarası Mesafeyi Hesaplayın

şehirlerarası mesafe, hesaplama, kaç km, nasıl hesaplanır, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Özellikle yolculuğa çıkmadan önce şehirlerarası mesafeleri öğrenmek isteriz.Size de lazımsa BUYRUN..
  5. Zayıf Kalabilmenin Sırları! Buyrun!

Zayıf Kalabilmenin Sırları! Buyrun!

nasıl zayıf kalırım, zayıf kalabilmek, zayıf kalabilmek için Sevgili melekler, etrafınızda mutlaka görürsünüz, bazı kadınlar ne kadar yerlkerse yesinler kilo almaz, hep zayıf kalırlar. Peki bu kadınların ne yediklerine hiç dikkat ettiniz mi? Siz de tabağınızı sebze ve meyvelerle doldurabilirseniz siz de zayıf kalabilirsiniz. İşte başarılı bir diyetin ardından zayıf kalabilmenin sırları......

Sayfayı Paylaş