Gebe kalabilme şanısınızı burdan hesaplayın

d

allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar

bu testler hemen hemen doğru kendinizde hesaplayabilrsiniz. düzenli bi adetiniz varsa, adetinizin ilk gününden 14 gün sayın 14 gün yumurtlama gününüzdür. ondan önceki 2 gün ve sonraki 1 gün de gebelik şansınızın arttığı günlerdir.

Allah isteyen herkese güzel bebişler versin :)

gebelik belirtileri

slm arkadaslar ben uzuzn zamandir bu sayfaya bakiyorum araniza yeni katildim yazdiklarinizi hep okuyorum bende 12 gun geciktim 7. gunumde test yaptim negatif kanda baktirdim yine negatif cikti ama tum belirtilri yasiyorum mide bulantisi asiri istah aserme gibi karinda sislik hatta ilk 3 gun adetim olucakmis gibi kasigimda agri vardi sag bacagim kasildi gun icinde ve yuriyemedim ama bebek yok sizce kan testinin yanlis cikma veye belli olmama ihtimali varmi cok korkuyorum bi sorun cikmasindan ilk gunler cok heyecanliydim testi yapinca yikildim nerdeyse simdide hayla neden adet olmuyorum diye korkuyorum

bende bu yöntemleri denedim ama testler var artık daha sağlıklı %99 doğruluk var ovülasyon testi satıyorum yanında gebelik testide hediye.Çoğu müşterim bu şekilde hamiş kaldılarrr :))ilgilenen olursa uygun fiyattan yardımcı olurum.Allah herkesin kucağına hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

ben düşüne bilirim fiyatını yazarsan sevinirim

gebelik

selam kızlar, yazdıklarınızı okudum. yumurtlama günü hesaplayıcısı doğru tarihleri veriyor gerçekten de. ben ilk çocugumu bu şekilde doğurdum. 1 ay öncesinden folik asit içmeye başladım. eşim de E vitamini içmeye başladı( sperm kalitesi yükselsin-dölleme gücü yüksek olsun diye) .takvime göre gittik.ve hamile kaldım.
bu arada adetiniz gecikse bile eczaneden aldığınız testler bazen negatif gösteriyor. onun yerine doktorunuza gidin ulturoson ile aşağıdan muayene etsin sizi.kesin öğrenirsiniz.
ayrıca bebeğin gelişeceği kesenin yeri ve kesenin zar kalınlığı da görüldüğünden gebelik rahat mı riskli mi gececek öğrenirsiniz. doktora gidemiyorsanız,
sağlık ocağında kan testi yaptırın kesin olarak gebemisin değilmisin öğrenin.
sevgiler...

Geri