gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Gebe Kaldım Ama Korunma İğneleriyle Oluşan Gebelik Önlenir mi DiyenleR

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelikten korunma yolları,gebelikten korunma yolları nelerdir,gebelikten korunma iğnesi, Arkadaşlar belkide gebeliğe hazır olmadan hamile olduğunuzu öğrendiniz ve merak etmiş olabilirsiniz oluşan gebeliği önleyen korunma iğneleri var mıdır ben uygulasam gebelik sonlanır mı diye tabiki de böyle bir şeyi kimse onaylamaz ama bu şekilde düşünen anne ve babalar olabilir o yüzden onlar için kısa bir bilgi verelim;

Halk arasında bazı hormon preparatlarının başlamış gebeliği önlediğine inanılır. Birçok gebe kadın eczanelerden bu iğneleri alarak kullanırlar. Böyle bir iğne yoktur, üstelik bu hormonlar düşük yapmadıkları gibi genellikle de çocukta bazı sakatlıklar yapabilme riski de taşır. Bu bakımdan hekime danışmadan bu tip uygulamalardan kaçınmak gerekir. Bu da ancak hekimin yapacağı iştir. Ne kadar bilgili ve tecrübeli olursa olsun, hiç kimse kendini hekimin yerine koymamalıdır.

Gebe Kaldım Ama Korunma İğneleriyle Oluşan Gebelik Önlenir mi DiyenleR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeyim Ama Ateş Basması Oluyor Bu Normal mi Diyenler Buraya Lütfen

Gebeyim Ama Ateş Basması Oluyor Bu Normal mi Diyenler Buraya Lütfen

gebelikte ateş basması,gebelikte ateş basması olur mu, Sevgili melekler bir çok gebe arkadaşımız ateş basması yüzünden belkide bu şikayetten yakınıyordur.Ateş basması sorunu bendede var diyen melekler bu konu tam size göre.Neden ateş yani sıcak basması oluyormuş burada öğrenelim ve ona göre hareket edelim.Bu tip durumlar bildiğimiz gibi tamamen hormonlara bağlı olarak gerçekleşir.O yüzden...
  2. Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa, Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir. Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun...
  3. Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

gebelikte memeden süt gelmesi,gebelikte memeden kan gelmesi, Melekler belkide sizlerinde başına gelmiştir böyle bir durum gebelik döneminde daha doğum yapmadınız ama göğsünüzden süt gelmeye başladı endişelenebilirsiniz belkide.Ama tamamen vücudun kendisini hazırlamasından kaynaklanan hormonlara bağlı bir durumdur fakat yinede doktorunuzla görüşmenizde fayda vardır.Şimdi konumuza bir göz...
  4. Gebelik Belirtisi Olmadan İnsan Gebe Olabilir mi ?

Gebelik Belirtisi Olmadan İnsan Gebe Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamilelik Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamile Olma Ayrıntıya girmeden önce Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamilelik olur mu diye merak edenlere hemen cevap verelim evet olunur. Bu yüzden rahat olun melekler ve sizlerle en son paylaştığımız gebelik belirtileri ne zaman belli olur konumuzun ardından bu kez Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamile Olma konusu ile...
  5. İğne Yolu İle Gebelikten korunma Yöntemi

İğne Yolu İle Gebelikten korunma Yöntemi

gebelikten korunma yöntemleri doğum kontrol yöntemleri iğne ile korunma Doğum kontrol yöntemlerinden biri ve korunma düzeyi yüksek olan iğne yolu ile gebelikten korunma hakkında merak ettiğiniz bilgileri ve soru cevapları sizler için sunuyoruz. Bazı ülkelerde 20 yıldan uzun bir zamandır kullanılan aylık doğum kontrol iğneleri yaklaşık 4 yıldır ülkemizde de piyasada bulunmaktadır. Bu aylık...

Sayfayı Paylaş