gebelik öncesi baba adayının ilaç kullanması

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında ipma tarafından paylaşıldı.

1. ipma

ipma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gebelik öncesi baba adayının ilaç kullanması gebelik öncesi antibiyotik kullanımı erkek baba adayının kullandığı ilaçlar hamilelik antibiyotik kullanımı

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Gebelik planlıyorum ve yumurlama tarihim çok yakın. Ama eşim sinüzit oldu ve dün antibiyotik kullanmaya başladı. Hamile kalırsam eşimin ilaç kullanmış olmasının bebeğe bir zararı olur mu? Bir internet sitesinde erkeğin kullandığı bazı ilaçların sperme geçtiği ve bebekte doğum anomalilerine sebep olabildiği yazıyordu. Bu konuda bilgi sahibi olanlar paylaşırlarsa çok sevinirim.

elfidamsanem bunu beğendi.
  2. dünyA2015

dünyA2015 Forum Okuru

3. elfidamsanem

elfidamsanem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4.381
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle o ay korunmalisiniz.. Tarih cok eski ama bilmeyip de merak edenler için yaziyorum.

gebelik öncesi baba adayının ilaç kullanması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gebelikte baba

selamlar gebelikte baba adayının sigara ve alkol kullanımı bebegi nasıl etkiler. yapmamız gerekenler nelerdir. tesekkürler.
  2. Gebelik Döneminde Baba Adaylarında Psikolojik Olarak Görülen Aşerme Sorunu!!

Couvade Sendromu,Couvade Sendromu nedir,baba adaylarında aşerme, Arkadaşlar bu konu bana çok ilginç geldi ve sizinle paylaşmak istedim anne adayı gebeyken babada psikolojik olarak aşerme yaşıyormuş bilmiyorum sizlerde duydunuz mu böyle bir şey yada başınıza geldi mi? Bakalım uzmanlar bu konuda ne söylüyor; Couvade Sendromu’ denen bu durum baba adaylarının hamilelik belirtilerini anne...
  3. Gebelik Öncesi Beslenme Bilgileri

bu konu gebelik öncesi beslenme hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Bir bebek sahibi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren hayatınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı bir düzene koymanız gerekiyor. Gebelik öncesi beslenme sizin ve bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önem taşıyor. Eğer sizde hamile kalmaya karar verdiyseniz bir an önce aşağıda ki gebelik öncesi beslenme hakkında...
  4. Baba Adayları da Aşerir!

erkeklerde aşerme baba adayları Sevgili melekler, boşuna gülmeyin, ne yanlış yazdım ne de dalga geçiyorum. Evet, baba adayları da aşerir ve bu bir tür rahatsızlıktır. Tıptaki adı da "Couvade Sendromu"dur. Bu durum baba adaylarının hamilelik belirtilerini anne adaylarıyla birlikte göstermesine deniyor. Şimdi gelin bu enteresan durumla ilgili bilgilere göz atalım... Baba...
  5. adet öncesi gebelik belirtileri

Merhabalar arkadaşlarım acaba adetten hemen önce hamilelik belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün mü ?= Misal ben tam olarak nelere dikkat edip nelere bakacağım. Şu anda adetime 6 gün kadar var genelde adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine karıştırılır. Tam olarak hamilelik olduğunu bana düşündürebilecek değişik bildiğiniz bmelirtiler var mı (Hamilelik yaşayan...

Sayfayı Paylaş