Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Umutluydum ama 20 günüm gecti adet oldum ..we suan igne kullaniyorum tüp bebek icin tedawimin bitmesine az kaldi bebisim olacak diye gun sayiyorum insallah emeklerimiz bosa cikmaz .. rabbim isteyen dilegen herkese nasip etsinn kimseyi ewlat kokusuna hasret birakmasin.. cocuk isteyen herkes duamda . Duanizda bulunmak dilegiyle ;)

Bende aynı durumdaym kan testi negatif çıktı idrar testide. Normalde 28 günde bir hasta olurum 5 gün geçiyo

Benim uc gunum gectl ama migdem eskiyo surekli doktora gittim kan testi negatif cikti yeni diyemi gozukmedi anlamadim bi yardimci olursaniz sevinirim moralim cok bozuk

Merhaba kızlar ben ilişkiden 10 gün sonra kan tahlili verdim 7,3 çıktı adetime 5 gün var gebelik lehine diyen de var umud etme diyen de . Böyle olupta değeri artan varmı aranızda.

Merhaba kızlar ben ilişkiden 10 gün sonra kan tahlili verdim 7,3 çıktı adetime 5 gün var gebelik lehine diyen de var umud etme diyen de . Böyle olupta değeri artan varmı aranızda.

Merhaba değeriniz şüpheli.Tabiki gebelik varlığında değer artıcaktır.Testi erken yapmışsınız.Gecikmeniz olursa testi tekrar yapın,sevgiler..

Merhabalar gecen ay 24 kasimda adet oldum.bu ay 21 inde olmam gerekirken olmadimm ve hala olamiyorum. Hem kan testi yaptimm hemdee eczaneden aldim negatif napsam ki yaaa bilemedimm??

Geri