Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Arkadaşlar gecen ay 24 Kasım'da hastalandım bu ay olmadım 9 gün oldu dün saglık ocağında kan testi yaptırdım meraktan dayanamadım akşam evdede yaptım hafif pembemi cıktı bugün aradım gözükmüyor dediler belimde ağrı kasık ağrım akıntım oluyor hastalanmıyorum hamilemiyim degilmiyim kafam cok karıştı benim gibi olan varmı cevap yazarmısınız

Arkadaşlar gecen ay 24 Kasım'da hastalandım bu ay olmadım 9 gün oldu dün saglık ocağında kan testi yaptırdım meraktan dayanamadım akşam evdede yaptım hafif pembemi cıktı bugün aradım gözükmüyor dediler belimde ağrı kasık ağrım akıntım oluyor hastalanmıyorum hamilemiyim degilmiyim kafam cok karıştı benim gibi olan varmı cevap yazarmısınız
Benimde günüm 2 gün geçti 3. Gün hafif leke geldi ama arkası gelmedi bir kaç gun kanamam gelmeyince evde test yaptım negatif çıktı 7. Gunum hala kanama yok hcg baktiracagim ama yine negatif çıkmasından tedirginim...

Merhaba kizlar bende yeni katildim
Yardim edin lutfen
Belim cok agriyo akintim var bulanti az var atesim oluyo ara sira sık sık tuvelete cikiyorum terliyorum karnimdada agrilar oluyo ve 13 temmuzda kanamam oldu adet kanamasina benzemiyodu 3 gun falan ara sira oldu lekelenme gibi bu gun19 temmuz idrar testi yaptim sonuc negatif ((((
Hamilemiyim? ? Lutfen yardim edin

Merhaba , mensin 3 gün sürmesi normaldir.Mens miktarı her zaman aynı olmaz.Belirtiler psikolojik olabilir.Tedbirli olmakta fayda var,hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

Gebelikte kanama olmaz.Lekelenme olur .Bu yüzden olasılıklı yorum yapmak yerine test öneriyorum.Ayrıca rica ederim aynı soruyu başka topiklere yapıştırıp durmayın.

merhaba benım regl tarıhım 5 gun sonra ama hamıle gıbı hıssedıyorum daha 5 ay once dusuk yaptım herhangı bır bulantı vs olmamıstı bu seferde aynı sekıldeyım 3-4 gun once adet olacakmısım gıbı sancım oldu yumurtlama tarıhımden 2-3 gun sonra oldu o yuzden dusundum belkı hamıleyım dıye test yaptım 1.20 negatıve cıktı reglın gecıkmesını mı beklemelıyım cunku heyecandan bekleyemedım normalde 1 hafta onceden regl sancılarım baslardı bu ay henuz tık yok lutfen yardımcı olun gecıkme olmadan test yapılırsa yanlıs olma olasılıgı var mıdır?

18 temmuzda ilişkim olmuştu 11inde ise adet olmaya başlamıştım bitmişti 18 ine kadar sonra 8ağustos akşamı adet oldum normal düzeninden farklıydı ama 7 gün sürdü 8. Gün açık kahve bi alıntı var bittiğinden mi kaynaklanıyor anlamıyorum gebelik testi yaptim şimdi negatif eğer varsa 5 haftalık gebelik oluyor çıkardı değil mi testte

Geri