gebe
  1. deryammm

deryammm Forum Okuru

Gebelık testı yaptım sılık cıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında deryammm tarafından paylaşıldı.

Gebelık testı yaptım sılık cıktı sonra tekrar denedım cıkmadı hamılemıyımdır acaba

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yapılan gebelik testleri yüzde yüze yakın sonuç verir öncelikle bunu belirtmek isterim size. Eğer ilk 5 dakika içinde aldığınız sonuca göre ikinci çizgi silik çıktı ise hamilelik var demektir. Yaptığınız testten alacağınız ilk 5 dakikadaki sonuçtur önemli olan. Daha sonra örneğin teste bir saat sonra baktığınızda ikinci çizgi silik çıkmış ise bu pek önemli olmadığı gibi doğruda değildir. 5 dakikada aldığınız sonuçta ikinci çizgi silik ise hamilelik başlangıcı vardır diyebiliriz.
    Sevgiler.

Gebelık testı yaptım sılık cıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelıkte beslenme

Gebelıkte beslenme

Siz de farkındasınız ki siz ve bebeğiniz artık yediğiniz her şeyi paylaşan bir ikilisiniz. Hamilelikte, özellikle de bebeğin hızla geliştiği son üç aylık dönemde, çok bilinçli beslenmezseniz her ikinizin de sağlığı için gerekli besinleri alamazsınız. Hamileliğinizin son dönemlerinde, haftada yarım kilo almanız normaldir. Bu sizi endişelendirmesin, çünkü bu kiloları aslında sadece siz...
  2. gebelık testı

gebelık testı

meraba sorumu cvblarsanız cok sevıncem ben en son nısan 4 de regl oldum ve 11 gun gectı ıkı kere ıdrar testı uyguladım ama megatıf cıktı acaba hamıle olma sansım varmıdır
  3. Gebelıkte egzersız...

Gebelıkte egzersız...

... GEBELİKTE EGZERSİZ... Gebelik sırasında yapılan egzersizler annede kilo artışını engelleyebileceği gibi gestasyonel diabet riskini azaltmaktadır. Egzersizlerle vücut direncinin artışının, kas tonusu artışının sağlanması doğumun daha kolaylaştırmasını sağlar. Egzersizlere gebeliğin 4. ayında başlanması, başlamak için 8.aydan geç kalınmaması uygundur....
  4. adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce  sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sonra bir kac damla kan geldi sürtünme yoluyla ilişkiye grdk üstüne bosalmada olmadı
  5. adetim gecikti test yaptım idrar pozitif cıktı s

adetim gecikti test yaptım idrar pozitif cıktı s

Merhaba ben yeni üye oldum foruma ve önemli bir bilğiye ihtiyacım var adetim gecikti test yaptım idrar pozitif cıktı sınra kan tahlili yapyırdım 31 cıktı 2 gün sonra tekrar yaptırdım 85 e yükselmiş son yaptırdığım kan testınde adetim gelmişti bunu nasıl yorumlarsınız acaba dr o kafar ilgisizdi ki sinirlerimi bozdu benim

Sayfayı Paylaş