gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri ne olabilir kızlar!

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri nedir kızlar bu normal mi lütfen çok acil cevap verin korkmaya başlıyorum:S

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım onlerın sebebı ıctıgın vıtamın ılacları :)

Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri ne olabilir kızlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir?

Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir?

Arkadaşalr Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir acaba
  2. Gebelikte Dışkının Siyah Olması Sorun mudur ?

Gebelikte Dışkının Siyah Olması Sorun mudur ?

gebelikte dışkının siyah olması gebelikte dışkı Sevgili melekler, gebe meleklerimizin soruları üzerine bu konuyu açmak istedik. Gebelikte dışkının siyah olması gebeleri korkutmaktadır. Gebelik sorunu olarak korkulan bu durumla ilgili sizlere verebileceğimiz bilgiler şöyle; Gebelikte büyük abdesttin siyah olmasının nedenleri gebelik döneminde kullanılan vitamin ilaçları ve kullanılan kan...
  3. Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri nelerdir neden Panik Atak hastalığı çıktı bende nedenlerini yani bu hastalığa sebep olan nedenleri çok merak ediyorum bilgisi olan bana yazsın:S
  4. Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir?

Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir?

Arkadaşlar Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir acaba bu konuda siz hamile hanımlardan bilgi ve öneri bekliyorum çok şişkinliğim var benim:(
  5. Hamileyim bebeğimin suyu neden fazla  ?

Hamileyim bebeğimin suyu neden fazla ?

Bebek hamilelik süresince aminiyotik sıvı içinde bulunur. Bu sıvı bebeğin gelişimi için fiziksel alanı sağlar ve iskelet sisteminin uygun şekillenmesi, akciğer gelişimini sağlaması gibi durumlar da önemli rol oynar. Amniyotik sıvı ayrıca bebeği dışardan gelebilecek tramvalardan korur. Bebeğin suyunun az olması ve Bebeğin suyunun fazla olması hakkındaki detaylı bilgiler için sayfayı...

Sayfayı Paylaş