gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geçmişten günümüze çamaşır makinası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

geçmişten günümüze çamaşır makinası hakkında bilgi ya da resim ekleyin bu sayfaya

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

geçmişten günümüze çamaşır makinası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşır makinası

Çamaşır makinası

İzüntü, keder, mihnet ve sıkıntıyı ortadan kaldıran kimseye, İnsanlara öğüt veren vaiz ve mürşidlere delalet eder.
  2. İlk çamaşır makinası

İlk çamaşır makinası

ilk çamaşır makinesi ilk çamaşır makinası eski makinesi resmi makinesinin hali fotoğraf makinası 1906’ da Ala Fischer, çamaşır makinesini icat etti. Makinenin içine yatay olarak yerleştirilmiş metal tambura kirli çamaşırlar konuluyordu. Tambur, elektrik yardımıyla döndürülüyor ve hareket sırasında çamaşırlar sürekli suyla temas ederek temizlenmiş oluyordu. İlk kurutuculu çamaşır makinesi ise...
  3. Çamaşır makinası meraklıları :)

Çamaşır makinası meraklıları :)

komedi dükkanı çamaşır makinesi
  4. pembe çamaşır makinası

pembe çamaşır makinası

çamaşır makinası örtüsü modelleri çamaşır makinesi örtüleri makinesi örtüsü modelleri pembe Ben ilk kez gördüm ve çok ilgimi çekti paylaşmak istedim.Sizede ilginç gelecek. Bu çamaşır makinesinin adı Dessus-dessous. Bu isim rastgele verilmedi Chantal Thomas tarafından. Chatanl Thomas Fransa ve Avrupa çapında tanınmış bayan iç çamaşırı kreatörlerinden. Dessous iç çamaşırı anlamına...
  5. Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

Arçelik Çamaşır Makinası( ßeLeN'İN )

çamaşır makinası, modelleri, ürün kodları, hakkında bilgi burada Bu çamaşır makinası benim :D:D çok istedim ve aşkım aldı :) Hanımlar daha kullanmadım ama ürün çok güzel bende bir koç personeliyim ve ta gerekli yerlerden öğrendim özellikle tavsiye ile aldım :) 7083 HT ÇAMAŞIR MAKİNASI 7 Kg 800 Devir, A Yıkama Performanslı, A Enerji Sınıfından % 20 Daha Düşük Enerji Tüketimli...

Sayfayı Paylaş