Gençlerden İtiraflar

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

kızlardan itiraflar azmışlarcom genç kızlardan itiraflar itiraf kizlardan “Hava atacağım derken rezil oldum”
    Geçtiğimiz hafta beden dersindeydik ve hocamız olmadığı için keyfimiz acayip yerindeydi. Herkes gırgır şamata yapıyordu. Bir süre sonra bendeniz, herkesin maharetlerini göstereceği bir şeyler yapmasını teklif ettim. Kimisi şarkı söylüyor, kimisi dans ediyor, kimisi de çeşitli hayvanların taklidini yapıyordu. Sıra bana gelince amuda kalkıp, dolaşmaya başladım. Gayet iyi gidiyordum ama bir anda ortalığı korkunç bir kahkaha tufanı sardı. Neye güldüklerini anlamaya çalışırken, bir arkadaşımın uyarısıyla kendime geldim. Meğer, eşofmanımın üstü iyice sayrılınca hem göğüslerim hem de iç çamaşırım ortaya çıkmıştı. Kendimi nasıl toparlayacağımı şaşırdım ve koşarak salonu terk ettim. Cindy, 14

“Düşecek zamanı buldum”
    Günlerden cuma ve ben arkadaşlarımla geziyordum.Vitrinlere bakıp en iğrenç giysileri göstererek “Sana şunu alıcam” diye dalga geçiyordum. Birden arkadaşım Sinem beni dürtmeye başladı. Ben de sinirle “Ne var!” diye bağırdım. Bana çok beğendiğim çocuğun orada oturduğunu söyledi. Ben de hemen üstümü başımı düzeltip, artist artist yürümeye başladım.Tam önlerinden geçerken, birden ayağım eşofmanıma takıldı ve anında yere düştüm. Hatta düşmekle kalmayıp, eşofmanım aşağı indi. Herkes bana acı dolu gözlerle bakıyordu. Ben en çok onların da bana bakarak gülmelerine sinir olmuştum. Bir daha onun yüzüne bile bakmadım. Anastacia, 15

“İlişkimiz ortaya çıktı”

Geçtiğimiz hafta çok sevdiğim bir arkadaşımın ev partisine davetliydim. Çok kalabalık bir parti olacaktı, üstelik ilişkimizi kimsenin bilmediği erkek arkadaşım da gelecekti partiye. Bir gün öncesinden bütün hazırlıklarımı yapıp, parti evine doğru yola çıktım. Bir baktım, içerisi öyle kalabalık ki, iğne atsan yere düşmez. Buna rağmen salonun en güzel yerine kurulmayı başardım. Az sonra erkek arkadaşım kapıda belirdi. Biraz bir şeyler yiyip içtikten sonra, sıkılmışsındır diyerek elimden tuttuğu gibi beni yan odaya götürdü. Tam öpüşecekken, kapının açıldığını ve herkesin bize baktığını fark ettik. Bu hale yakalanmamız bir yana, herkesin ilişkimizi öğrenmesine çok bozulmuştuk. Ama sonra işi dalgaya vurup, bayağı eğlendik. Sweet girl, 16

Kaynak: Hürriyet

Evet melekler bunlar sizlerin de gördüğünüz üzere 14-15-16 yaşlarındaki genç kızlardan itiraflar. Neler düşünüyorsunuz?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek

Ce: Gençlerden İtiraflar
    Ne diyim ablacigim komik diyorum artik :) yorumsuz kaliyorum :) emegine saglik

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

inanmıyorum ya öpüşmeler ayy..daha yaşınız başınız kaç yaptıkları şeylere bak:(

4. ayşenazlı

ayşenazlı Yeni Üye

evet bunlar bu yaştayken bunları yapıyolarsa 4-5 sene sonra vay hallerine gelecek nesil çok fırlama yaaaa

5. mislinay

mislinay Yeni Üye

ilk ikisine üzüldüm eşofmanlarının gazabına uğramışlar ne yazıkki ama ikiside hava atmaya çalışırken başlarına gelmişdemekki hava atmaya kalkışmayacağız:)
    sonuncusunada ne diyeyim artık iyi olmuş...:) :) :)

6. İzmirella

İzmirella Yeni Üye

çocukkluk.. hevesss ve özentii...
    dicek bişey yokk bunlara... ilersinii hiç düşünemiyorumm ..
    yazıkk çokk yazıkkk..

7. Monera

Monera Forum Okuru

1. ve 2.ye üzüldümde 3. pek üzülünecek bi durum değil,azmışlar gerçekten..

8. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye

vah vaahh çok yazık olmuş 1 ve 2deki bayanlara.e biraz da kaşınmışlar ama=)

9. Cevap: Gençlerden İtiraflar

8 yaşında bir kardeşim var ve ben böyle şeyleri okudukça onun geleceğinden endişe ediyorm özellikle 3.sünü

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

Cevap: Gençlerden İtiraflar

hmm düsündürücü.....

11. disibozkurt

disibozkurt Banned

o öpüşme sahnesini görmek isterdm:)

12. Hülya

Hülya Yeni Üye

ne diyelim gençlik heyecanı da başka oluyo

13. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye

Gençlik kötüye gidiyo her geçen gün benim yaşım 18 ama benden küçük kızların halleri iğrenç ötesi

Gençlerden İtiraflar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. Kadınca İtiraflar...

kadınca itiraflar Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey. İşte onlardan birkaçı... 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. 3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları...
  3. Kadınca İtiraflar

kadınca itiraflar Kadınların kendilerine bile bazen zor itiraf ettiği gerçekler var... Neler olduğunu öğrenmek ister misiniz? Hayır demeyi severiz! • Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. • "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. • Bir ortama...
  4. Kadınlardan İtiraflar

kadınlardan itiraflar özel itiraflar özel itiraf ilginç oku oku Kadınlardan ilginç itiraflar, Cosmo'dan derleyerek buraya yazdım, bakalım ne düşüneceksiniz? YALAN Geçenlerde yolda bir ilkokul arkadaşıma rastladım. Çok değişmişti. İlkokulda gözlüklü, şişman ve her şeyi bilen bir kızdı ve sinir olurdum. Havadan sudan konuşurken, onun önemli bir şirkette genel müdür olduğunu öğrendim....
  5. komik itiraflar...

ablamin dügün elbisesini üstüne kahve döktüm sonra ablam çok kizr diye gittim elbiseyi kilere soktum annem dügün hazirliklari yaparken bir çok kez kilere girdi bende görmesin diye elbiseyi çöpe attim sonra bizim çöpçü çöpte elbiseyi görünce sasirmis gitmis tüm binaya sormus bu elbise sizin mi? diye kimseden ses çikmayinca ablamin evlenecegi aklina gelmis bize sormaya gelince kapiyi ablam açti...

Sayfayı Paylaş