gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

gençlik iksiri..

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

melekler size vereceğim karışımı osmanlı döneminde gençlik iksiri olarak kullanıyorlardı size de tavsiye ederim <15 adet maydanozu (15 sap) robotdan geçiriyorsunuz daha sonra yarım çay bardağı su ve yarım limonla karıştırıp içiyosunuz denemesi bedava... her sabah içerseniz zayıflamanıza yardımcı oluyor şeker hastaları için de çok önemli ben yapıyorum (aç karnına her sabah)

Son düzenleme: 10 Mayıs 2010
gençlik iksiri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mucizevi iksirler

mucizevi iksirler

buğday çiminin faydaları limon sarımsak karışımının faydaları buğday çimi nohut suyunun limon ve sarımsak karışımının BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİREN VE YAŞLANMAYI YAVAŞLATAN İKSİR Malzemeler: -1 su bardağı arpa -1 su bardağı kefir Yapılışı Ve Kullanım Şekli: Arpayı haşlayıp blenderden geçirin. Daha sonra bunu kefirle karıştırın ve buzdolabında saklayın. Soğuk olarak günde bir çorba kâsesi...
  2. Beynimiz İçin 6 Gençlik İksiri

Beynimiz İçin 6 Gençlik İksiri

Yaşlanan yalnızca cildimiz mi? Bu kez yaşlanmaya karşı mücadelede korumamız gereken kral; beynimiz. Peki beynimizin yaşlanmasına karşı yürüteceğimiz bu savaşta şövalyelerimiz olacak besinler hangileri? Genel olarak denilebilir ki, kalbimiz için zararlı olanlar aynı şekilde beynimiz için de zararlıdır. Doymuş yağlar, beyne giden atardamarların çalışmasını etkileyerek, atak riskini ortaya...
  3. Gençlik için pratik ve doğal iksirler

Gençlik için pratik ve doğal iksirler

Arkadaşlarım size gençlik için ilaçtan çok daha etkili yöntemler sunuyorum...Biliyorsunuz ilaçlar vücudumuzun bir yerini düzeltirken başka bir yerlerini bozuyor...O yüzden fazla ilaç kullanımını tasvip etmiyorum ve ne varsa doğada var diyorum ve doğal iksirlere geçiyorum :tik: Böbrek iltihabını yok eden formül Hazırlanışı: 15-16 tane maydonoza 2 yemek kaşığı taze limon suyu ve yarım bardak...
  4. Suna Dumanaya'dan Gençlik İksiri Tarifi....

Suna Dumanaya'dan Gençlik İksiri Tarifi....

Suna Dumankaya'dan Gençlik İksiri Tarifi Suna Dumankaya Gençlik İksiri Suna Dumankaya’nın tariflerini pek çok kişi kullanır ve onun tarifleriyle istedikleri güzelliğe kavuşurlar. Bu sefer gençlik iksiri tarifi var sırada..İşte Suna Dumankaya özel gençlik iksiri tarifi.... Malzemeler: 1 Demet maydanoz 1 Baş sarımsak 5-6 Adet limon Hazırlanışı: Bir demet maydanozu iyice yıkadıktan...

Sayfayı Paylaş