gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Gerçek kadının yaşı kaç?

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

35... Yolun yarısı eder, demiş şair! Her ne kadar yolun neresi ve kaçta kaçı olduğunu tam kestiremezsek de bildiğimiz, deneyimlediğimiz bazı kadınsı gerçekler vardır hayatta!

Andy Rooney der ki: “Yaşım ilerledikçe, en çok otuz yaşını aşmış bayanlara değer vermeye başladım!”. İşte bunun sebeplerinden birkaçı:

Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp “ne düşünüyorsun?” diye sormaz...
    Umurunda değildir çünkü ne düşündüğünüz.
    Otuzunu aşmış bir kadın TV deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV ‘nin karşısında yanınızda oturmaz...
    Yapmak istediği bir şeyi yapar. Ve bu genellikle daha enteresan bir şeydir.
    Otuz yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir...
    Kim olduğunu, ne olduğunu, ne istediğini ve kimden istediğini bilir.

Otuzunu aşmış çok az kadın, onun hakkında ya da yaptıkları hakkında ne düşündüğünüzü önemser.
    Otuz yaş üstü kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür boyu sürecek bağlılıklara doymuştur.
    Hayatında en son ihtiyacı olduğu şey bir başka ‘mız mız’, devamlı söylenen, ne yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktır.
    Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır. Bir operanın ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa kavga etmesi çok nadirdir...
    Ha tabii hak ettiyseniz, sizi vururken de hiç tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayı da planlayarak...
    Otuzunu aşmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa...
    Çünkü takdir edilmemenin ne olduğunu iyi bilir.
    Otuzunu aşmış kadın sizi bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir...
    Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanındaki adama güvenmediği için.
    Otuz yaşın üstündeki kadın sizin onun arkadaşına ilgi duymanızı hiç sallamaz...
    Arkadaşının onun aldatmayacağını bilir.
    Kadınlar yaşları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah çıkarmanıza hiç gerek yoktur...
    Onlar her haltınızı bilirler.
    Otuz yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde, bu ona çok yakışır.
    Ama daha genç kadınlarda böyle değildir. Çiğ durur...
    Otuz üstü kadınlar açık sözlü, doğrucu ve dürüsttürler... Onun için ne anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur!
    Ne kadar geri zekâlı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir eğer bir geri zekâlı gibi davrandıysanız...:)

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Otuz üstü kadınlar açık sözlü, doğrucu ve dürüsttürler... Onun için ne anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur! Ne kadar geri zekâlı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir eğer bir geri zekâlı gibi davrandıysanız...:)

23 yasimlada anliyorum bunu bir görüste :D:D ve söylemeye de cekinmiyorum

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    arıza seni 35 de düşünüyorum da
    yandı erkeklerhahaha

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Yasliligimi hic düsünmek istemyorum ben ya :D:D cok felaket birsey olucam kesin :puff::sinir:etrafimdaki herkes yandiiii :piha:

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuşhahaha

6. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Her yaşın ayrı bir olgunluğu vardır..Yaşamasını ve yaşatmasını bilene..

7. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    evet bunlara katılıyorum ben 30 yaşını gecmiş olarak biri bide inanın her yaşın ayrı bir güzellligi var ben 20 yaşında yaptıgım cogu şeyi bu yaşta yapamıyorum ama iyikide yapmışım diyorum her yaşınızın kıymetini bilerek yaşayın tşkler paylaşımın için

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    olgun insanın hali bir başka oluyor..

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    emeğine sağlık cnm aam ben katılmıyorum yaşta olduğuna akıl yaşta değil baştadır ata sözumuzu unutmuşsunuz tabiki 17 ile 27 çok farklıdır fakat insdanın yaşama şekli çok önemlidir bence nasıl yaşıyorsan ev nasıl buyorsan neleri görerrek o gördüklerinden neleri aklına kazıyarak yaşıyorsan hayatın düşüncelerin yaşama şeklin ona göre şekilleniyor ben 28 yaşındayım fakat hayatın her aşamasını ewresini yaşamış kadarım yeri geldiğinde hırçınım yeri geldiğinde sabırlıyım bazen kadınım bazen erkeğim ama ben anneyim D::D ( not bir bayanı ne olursa olsun annelik çok değiştiriyor bence :D)

Gerçek kadının yaşı kaç? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç yaşında?

kaç yaşında?

kaç yaşındasınız sorusuna 22 yaşında sayılırım cevabını veren bir kişi şu açıklamalarda bulunmuştur: cumartesi ve pazar günleri çalışmayıp dinlendiğim için bu iki günü hesaba dahil etmedim çok stresli olduğum pazartesi günlerinin sayısını ise %50 arttırarak hesapladım. bu kişinin gerçek yaşı kaçtır ?
  2. Kaç yaşınızdasınız

Kaç yaşınızdasınız

İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
  3. Ünlü Sanatçıların Gerçek Yaşları

Ünlü Sanatçıların Gerçek Yaşları

sanatçıların gerçek yaşları sanatçıların yaşları yaşı sanatcilarin yaslari sanatçılar kaç yaşında Bir çok hayran kitlesine sahip ünlüler ve güzellikleriyle baş döndüren ünlüler,hep 25 yada taş çatlasa 30'dan büyük değildir dediğimiz o ünlü kadınların gerçek yaşlarını öğrenince gözlerinize inanamıyacaksınız:D:D Yok artık ya!Diyeceğiniz yaşlarla o taş bebek kadınların gerçek yaşları:)Doğrusunu...
  4. Kadınların En Güzel Yaşı Kaçtır?

Kadınların En Güzel Yaşı Kaçtır?

kadınların en güzel yaşı kadınların en güzel yaşı 31 Aslında bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir melekler :) İnsan hangi yaşında dah mutlu, daha huzurlu, daha sağlıklı ve verimli zaman geçirdiyse o yaş onun için en güzel yaşıdır. Ancak İngiltere'de yapılan bir araştırmada kadınların en güzel yaşının 31 olduğu ortaya çıkmış :) İngiliz televizyon kanalı QVC’nin yaptığı araştırmaya...
  5. Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Yılmaz Morgül Kaç Yaşın da?

Şu sıralar survivor yarışmasın da yarışmak da olan sanatçı Yılmaz Morgül, son zamanlar da en çok konuşulan isim olmaya devam ediyor. Başlı başına survivor yarışmasına katılmasından dolayı konuşulan Yılmaz Morgül, şu günler de yaşı ile ilgili konuşuluyor. 1982 doğumlu olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül'ün bu dediklerini tam 20 yıl önce aynı sahne de düet yaptığı Onur Akay çürütmüş oldu. Sahne de...

Sayfayı Paylaş