gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Gezegen Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

gezegen falı gün ay yıl fal plüton resmi gezegenlerimiz plüton Arkadaşlar bu bölümde adınızı, doğum tarihinizi (gün ,ay , yıl) ve saatinizi yazıp aşağıdaki gezegenlerden birini (en çok etkilendiğiniz) seçip bana mesaj yollayın. Bakalım sizin için neler söyleyeceğim.
    Kendi gezegeninizi bilmiyorsanız onuda yazacağım.

Moderatörün Tavsiyesi: Siz yinede kendi gezegeniniz dışında bir gezegen seçin.
    İşte gezegenlerimiz.

Not: Üye dışında istekte bulunmayınız. Her üye yanlızca bir kez seçim yapabilir.

Güneş,

Ay,

Merkür,

Venüs,

Mars,

Jüpiter

Satürn,

Uranüs,

Neptün,

Plüto,

Son düzenleme: 19 Mayıs 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Gezegenin senin için dönüyor.
    esra
    17 ocak 1989
    saat:14:00
    venüs

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Çok duygusal ilişkilerden veya beraberliklerden hoşlanıyorsunuz. Sizin için sizi duysugallığınızla yargılayanlar tehlikelidir. .Başkalarının sizin ilginizi çekmesi mümkün değil bunu sizin istemeniz gerekiyor. Yakalanmanız zor dağil ama elde edilmeniz çok zor.Çok duyarlı ve güvenli birisiniz. Aklınızda sizin için uygun olan en iyi eşi biliyor ve onu arıyorsunuz ama onun gerçekte var olup olmadığını bilmiyorsunuz.

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Çok teşekkür ediyorum sayın danışmanım.Gerçektende tam anlatmışsınız beni.Yüreğinize sağlık.

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Zeynep
    4 Ekim 1990
    Saat:19.40
    Neptün

Şimdiden teşekkürler :)

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Neptünün Güneşten uzaklığı nedeniyle, astrolojik etkisi 14 yılın katları ile ölçülür. Bu ne demek Neptün herkesi etkileyecek kuvvete sahiptir. Neptün bir Astrolojik Vahşi Karttır. Neptünün görüldüğü yerde kural yoktur. Buda demektirki herşey olabilir. Geleneksel dinlerden esinleniyorsunuz ve bu esinlenme insanlık anlayışınıza yansıyor. Doğal olarak klasiksiniz. Yaşamı çok ciddiye alıyorsunuz. Aynı zamanda eğlenmek sizin için çok zor bir olay olarak görünüyor. Sizin için yaşam çalışmaktan ve güvenli olmaktan başka bir şey ifade etmiyor gibi

7. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayşe
    20 ocak 1980
    saat:03_06 arası( tam bilemiyorum )
    jüpiter

8. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

handan
    20.03.1977
    saat 12.00
    uranüs

9. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

handan
    20.03.1977
    saat 12.00-1.00[tam bilemiyorum]
    uranüs

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Analiz gerektiren şeyleri idare etme konusundan uzmansınız. Zafer aramıyorsunuz ama diğerleri sizi bunu yaptığınız için yıldız olarak görüyorlar.
    O kadar çok enerjinizi ve kendinize güveniniz varki bazı şeyleri kaybettiğinizi anlamanız çok zor oluyor. Çabanız beklentilerinizle uyuşmadığınıda sorunlar başlıyor. Bu konuda çalışmanız gerekiyor hatta çalışmaktan öte çaba göstermeniz gerekiyor.

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Uranüsün Güneşten uzaklığı nedeniyle, astrolojik olarak etkiyi 7 nin katları ile ölçüyoruz. Bu şu anlama geliyor Uranüs bütün bir yaş kesimini etkiliyor. Uranüsün bu anlamda yeri beklenmeyen şeylerin olması ile ilgilidir.

Senin üretimin, iyidir, Sosyal tabularından vazgeçmiyorsun. Sen, kabul edilen davranışın sınırlarını itersin. Önemli olan herşey sanki senin hakkında düşüncelerdir. Herkesle paylaşacağın düşüncelerin gerçektende sana özgü ve çok özel. Fakat, başkalarını aynı oranda dinleyen birisi değilsiniz.

12. nar

nar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

nuray
    10 kasım 1990
    saat:4.30
    güneş

şimdiden teşekkür ederim...

13. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Siz başkalarını mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Sıcak kalpliliğiniz ve kibarlığınızla biliniyorsunuz. İnsanları sevdiğiniz kadar kendinizinde sevilmesini istiyorsunuz. Neşeli ve insanlarla birlikte olmaktan hoşlanan bir kişiliğiniz var.Herşeyi istiyorsun ve dünyada iz bırakmak istiyorsunz. Bazen isteklerin senin gücünü anlamanda zorluk çıkarıyor. İsteklerin ve kendine güvenin seni çok geniş bir açılımın içine çekiyor ve bu çekim kuvveti bazen etrafındakiler tarafından iyi anlaşılamıyor. Kendi kendine bedava bir dünya kurmaya çalışıyorsun ama ne kadar başarılı olacağını zaman gösterecek. Dünyaya büyük şeyler yapmak için geldiğinizi düşünüyorsunuz. Tabi içinizde bir aslan beslediğinizi de unutmamanızı hatırlatırız.

14. esnacr

esnacr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

adım esin doğum tarihim 8 eylül 1977 doğum saatim 12:00-13:00 arası satürn veya güneş arasında kaldım karar veremiyorum

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Satürn bizim yetersizliğimizi eksikliğimiz gösterir.
    Sen, kendinde güven eksikliğini telafi etmek için diğerlerinden birçok övgüye ihtiyaç duymaya yönelirsin. Eğlence olmalı hayatında Emeğine verilmeyen kıymet seni bozar.Önemli olan herşey hakkında senin düşüncelerindir. Herkesle paylaşacağın düşüncelerin gerçektende sana özgü ve çok özel. Fakat, başkalarını aynı oranda dinleyen birisi değilsiniz.Başaklar, rahatsız edicilerdir, onlar, kuruntuya eğilimlidir. Başaklar, maddi malları sever, ve en iyi en kaliteli şeyleri bilirler.

Gezegen Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gezegen avcısı

gezegen avcısı

Güneş Sistemi’nin dışındaki gezegenleri gözleyecek "Gezegen Avcısı" lakaplı uzay aracı yarın Kazakistan’ın Baykonur uzay üssünden fırlatılacak. Güneş Sistemi’nin dışında Dünya’ya benzeyen gezegenleri araştıracak ve keşfedecek ilk uzay aracı "Corot" Fransa liderliğindeki çok uluslu bir bilim ekibinin çalışması olacak. Soyuz füzesiyle uzaya gönderilecek Corot, kutup...
  2. jübiter gezegeni

jübiter gezegeni

jübiter Rüyada bu gezegeni görmek, maliye bakanina ve yardimcisina isaret eder. Jüpiter gezegenim ayla beraber görülmesl. alimsahma. nz ka isaret eder. Yanar bir halde bulunan Jüpiter gezegeni, ayla beraber otursa, bu rüya nama za, oruca, ibadetlere ve hacca isaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyasinda Jüpiter gezegenini gören, gün geçtikçe çalisma gücünü kaybeder. Bir hastaliga yakalanir.
  3. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  4. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...
  5. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş