gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gidersen

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım

Canıma yapışmışken bu deli hasretin
    Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim

Gidersen bu gün bu evden
    Bu can bu hayat düşer gözümden
    Ben sana deli divane aşığım
    Üzersem, birgün kıyarsam
    Verdiğim sözden cayarsam
    Alsın bu canı Allahım, razıyım

Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı
    Son darbe tek kurşunla bitiririm acımı

Gidersen
    Cüneyt Tek

Gidersen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen giderken......

sen giderken......

Sen giderken ben yüreğim ellerimde,gözümde yaşlar seni seyredeceğim. Ta ki karanlığın içinde kaybolana kadar. Sonra yavaş yavaş yürümeye başlayacağım. Attığım her adım beni senden biraz daha uzağa götürecek.. İki damla yaş akacak gözlerimden yüreğime..Her damlada seni çağıracağım.. Nereye gittiğimi bilmeden yürüyeceğim saatlerce. Ölümü düşüneceğim sonra Her şeye son vermeyi, ama aklıma...
  2. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  3. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..

Sayfayı Paylaş